Komentarze do artykułu: Jetstrike

[#1] Re: Jetstrike
Jedna z lepszych gier na CD32. Tak jak autor napisal w tamtym czasie niedoceniana. Pamietam nawet, ze gdy ja kupilem i przeczytalem bodaj w Secrec Service albo w Top Secret recenzje, to bylem w szoku, ze gre tak zjechano i dostala bardzo niska ocene.



Wyzej byl oceniony np. starszy, (moim zdaniem ubozszy) dyskietkowy tytul (P47?) w ktorym startowalo sie w pierwszej misji z lotniskowca.
[#2] Re: Jetstrike
Tak na marginesie, gra chodzi bardzo dobrze już z Elboxem 1200/4.

Na gołej A1200 faktycznie za szybko to nie działa;)
[#3] Re: Jetstrike
Właśnie zapodałem sobie intro z tej gry. Przygrywa mi cały czas. Fajna muzyka.
[#4] Re: Jetstrike
Przyjemna recenzja ale grafika to max 60% i to mocno zawyzone.
W tych latach to juz naprawde wychodzily amigowe hiciory i graficznie Jetstrike, to przy nich bieda OK
[#5] Re: Jetstrike

@selur, post #4

Grafika może i średnia, ale nie była zła.

Bardziej raziły bugi związane z grafiką - dziwne kwadratowe wybuchy etc.
[#6] Re: Jetstrike
Zacząłem grać w Jetstrike.

Niestety doszedłem do 10 misji i muszę podać kod (zabezpieczenie przed kopiowaniem).

Ktoś wie gdzie znajdę tablicę tych kodów ?
[#7] Re: Jetstrike

@Hubez, post #6

To została Ci jedna misja do końca, wg lemonamiga.com. Tam zobacz czy nie ma kodów.
[#8] Re: Jetstrike

@SuperBuster, post #7

Już wszystko wiem. Jestem już w 11 misji.

To zabezpieczenie pyta o słowa z instrukcji obsługi, np. "podaj pierwsze słowo z trzeciego wiersza z czternastej strony instrukcji obsługi".

Instrukcja obsługi jest ogólnodostępna.

Misji jest więcej jak dziesięć.

Cieszę się jak za małolata. Gra jest kapitalna...
[#9] Re: Jetstrike

@Hubez, post #8

Nie zniecheca Cie ona troszke?
[#10] Re: Jetstrike

@BomberMAX, post #9

Nie.

Jakbym nie grał w nią w dzieciństwie to pewnie bym ją nie uruchomił teraz.

Grałem w nią mając kilka lat. Nie kumałem wszystkiego, nie umiałem angielskiego, dużo czytałem w słowniku. Doszedłem mimo to do 10 rundy. Nie było "hol abime", nie było instrukcji. Gra kończyła się na 10 misji.

Teraz odkrywam na nowo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem