Komentarze do artykułu: Super Stardust

[#1] Re: Super Stardust
Kurcze, to nie tak...



Super Stardust pomimo wyfajerwerkowania wszystkiego wymaga odrobiny refleksji!



- Zniknęło animowane tło!!! W Prequelu było coś takiego, a tu nic, zero!



- Muzyka jakoś mi się mniej podoba, bynajmniej nie chodzi o jakość a o nuty. Jedynkę przechodziłem po kilka razy żeby tylko posłuchać co w tle gra (do dziś nie znalazłem WSZYSTKICH muzyczek z gry w formacie trackerowskim lub jakimkolwiek innym). Prze Sequelu już mnie jakoś tematy muzyczne nie wciągały mimo że chciałem by mnie wciągnęły...



Moje podsumowanie:

- Stardust 4/5 (za archaizm graficzny ECS, co bywa dla posiadaczy maszyn bez AGA zaletą oczywiście)



- Superstardust 4/5 (za niedopracowanie szczegółów i lekkie odejście od klimatu muzyki z części pierwszej, co mnie jako miłośnika starszych muzyczek bardzo zabolało).



Tyle ode mnie, mimo wszystko świetna robota z recenzjami :D

Dziekuję.
[#2] Re: Super Stardust

@-GurU MeditatioN-, post #1

(do dziś nie znalazłem WSZYSTKICH muzyczek z gry w formacie trackerowskim lub jakimkolwiek innym).



Mnie się udało wszystkie wyciągnąć.
[#3] Re: Super Stardust

@-GurU MeditatioN-, post #1

Jeśli chodzi o muzykę, to jest kwestia gustu - jednym podoba się bardziej ta z pierwszej części, innym ta z drugiej.

Jedyne co mogę Ci polecić to posłuchanie ścieżki dźwiękowej z wersji dla CD32 - jest zupełnie inna niż ta dla A1200/4000.

[#4] Re: Super Stardust

@PopoCop, post #3

A gdzie można taką muzyczkę z wersji CD32 dorwać ?
[#5] Re: Super Stardust

@deez, post #4

No wiesz, taki z Ciebie audiofil, a nie znasz http://www.exotica.org.uk ? :P.
[#6] Re: Super Stardust
Zawsze grywałem w SSD joyem, lecz postanowiłem pograć w wersję CD32 padem. Po stracie życia, gdy jest plansza z napisem Get Ready, co należy wcisnąć? Spróbowałem chyba wszystkich kombinacji i nie mogę tego przeskoczyć i grać dalej.
[#7] Re: Super Stardust

@Korni, post #5

Jak myślisz, format ogg pasuje audiofilowi ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem