Komentarze do artykułu: Leisure Suit Larry 5: Passionate Patti Does a Little Undercover Work

[#1] Re: Leisure Suit Larry 5: Passionate Patti Does a Little Undercover Work
Bardzo jest dla mnie zastanawiające dlaczego Larry 6 nie doczekał się amigowej wersji. Wersja DOS jest graficznie o wiele gorsza od DOS wersji Larry 5. Wydaje mi się, że konwersja wyszłaby o wiele lepiej niż w przypadku piątki. Jedyne co przychodzi mi na myśl dlaczego tak mogło się stać, to wprowadzenie nowego silnika gry.
[#2] Re: Leisure Suit Larry 5: Passionate Patti Does a Little Undercover Work

@mailman, post #1

Można rozszerzyć to pytanie: dlaczego nie ukazały się amigowe wersje np. "Prince of Persia 2" i "Prehistorik 2"? Amiga spokojnie by pociągneła oba tytuły.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem