Komentarze do artykułu: Might & Magic 3: Isles of Terra

[#1] Re: Might & Magic 3: Isles of Terra
Hmm,jezeli chodzi o grafike to nie powiedzialbym, ze jest lepsza niz eob 2 czy black crypt. No ale reszta jest calkiem,calkiem.

Kawal dobrego CRPG.
[#2] Re: Might & Magic 3: Isles of Terra

@AmiChris, post #1

A gdzie w tekście jest tak napisane? ;)
[#3] Re: Might & Magic 3: Isles of Terra
Właściwie na AGA można odpalić tą grę, ale wymaga to użycia programów w stylu NoAGA czy KillAGA (przełącza AGA w tryb emulacji OCS/ECS bez grzebania w boot menu.
[#4] Re: Might & Magic 3: Isles of Terra

@Solo Kazuki, post #3

No to chyba jest dokładnie to, o czym napisałem. Kwestia narzędzia, którym się to uzyskuje. Osobiście, na 68030 używałem ToggleAGA, lecz na BPPC już przestało działać.
[#5] Re: Might & Magic 3: Isles of Terra
No nie wiem czy akurat MIGHT&MAGIC 2 jest uboga pod względem graficznym i merytorycznym - wiadomo, od MM3 a poźniej XEEN czy nowe tytuły (ostatnio gram MM6) światy Terry,Xeenu czy Enrothu były bogatsze, większe ale MM2 jest bardzo rozbudowną grą jeśli chodzi o liczbę questów czy lokacji, grafika jest o wiele lepsza niż dla PC/C=64/AppleII a jedyne co można mu zarzucić to sterowanie wyłącznie klawiaturą. Szkoda, że MM4 i 5 nigdy nie wyszły na Amigę, na A1200 z HDD nie byłoby problemu zrobić World of Xeen. :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem