Komentarze do artykułu: Celica GT Rally

[#1] Re: Celica GT Rally
Są to zwyczajne odcinki specjalne




To w końcu zwyczajne, czy specjalne?
[#2] Re: Celica GT Rally
Uwaga dla osób korzystających z WHDLoad, slave potrafi zapisywać stan gry, lecz nie potrafi go odczytać. Błąd zgłosiłem, lecz autor jest bardzo uparty w swoim stwierdzeniach dotyczących moich zgłoszeń.
[#3] Re: Celica GT Rally
Dla mnie Celica GT Rally to dobra gra. Ciekawe, ja miałem wręcz odmienne odczucia jeśli chodzi o realizm jazdy. Gra jest dynamiczna, samochód pomyka i prowadzi się przyjemnie. Jest też kilka innych miłych rzeczy, można np. wzlecieć na chwilę w powietrze i stracić kontrolę nad samochodem. Utrata przyczepności jest zrobiona ładnie, samochód nie tylko suwa po bokach lecz również się obraca. Słynny Test Drive nie wywarł na mnie takiego wrażenia oraz wydał mi się sztuczny, czego o Celice powiedzieć nie mogę. Polecam :)
[#4] Re: Celica GT Rally
(kłania się Colin McRae Rally wydany kilkanaście lat później).

Bez przesady, tylko 8 (9) lat trzeba było czekać ;)
[#5] Re: Celica GT Rally
Jeśli można to ja ocenię samą tylko "recenzję". Gniot 1/10 szkoda czasu na czytanie!
[#6] Re: Celica GT Rally

@C2H5OH, post #5

Twoje prawo, możesz napisać własną, lepszą, w której przedstawisz swoje kontrargumenty.
[#7] Re: Celica GT Rally
mnie tytul od poczatku nie zachwycal, ale kazdy z moich kuzynow skonczyl te gre i byl zadowolony.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem