Komentarze do artykułu: Civilization

[#1] Re: Civilization
po zainstalowaniu na HD w wersji ECS .. porsi o dysk 8 !!!

o co chodzi ma ktos ten dysk ??
[#2] Re: Civilization

@HOŁDYS, post #1

spoko brak assignow powoduje taki kretynska prosbe o dysk osmy ;)
[#3] Re: Civilization

@HOŁDYS, post #2

Kiedyś zainstalowałem wersję ECS na A600 i rzeczywiście, gra prosiła o dysk 8, 4 i jeszcze jeden. Dysk 8 w rzeczywistości był dyskiem bodajże drugim, po jego włożeniu do stacji gra normalnie kontynuowała wczytywanie się, częściowo z HDD, a częściowo z dyskietek. Assigny oczywiście rozwiązały ten problem.
[#4] Re: Civilization
W kwestii odpalania Civilization AGA z WHDLoad radzę bardzo uważać. Nie wiem, czy to już poprawiono, ale chyba ktoś pisząc slave'a nie dopatrzył czegoś i gra w pewnym momencie zaczyna się sypać tak bardzo, że nie da się dalej grać. Tutaj macie mój wątek na EAB.
[#5] Re: Civilization
Odnosnie porad
Ustroj polityczny z despotyzmu najlepiej zmienic na republike, i to jak najszybciej sie da :) tzn zaraz po wynalezieniu "The Republic", zbudowanie J.S Bach Cathedral tez ulatwi gre,
wtedy ma sie najwieksze szanse na pozytywne zakonczenie.
[#6] Re: Civilization

@Boss2000, post #5

Zgadzam się. Warto w tym celu zainwestować w zbudowanie Piramid.
[#7] Re: Civilization
No, to dzisiejszej nocy, po 22 latach przeszedłem Civilization AGA na poziomie Emperor.
[#8] Re: Civilization

@OSH, post #7

Brawo
[#9] Re: Civilization

@OSH, post #7

OKOK

Ps: ja gram zawsze w wersję ECS bo ze względu na fade mniejszej ilości kolorów jakoś tak szybciej się grało :)
Ma ktoś też takie odczucie czy to moja fanaberia?

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2019 13:03:27 przez juen
[#10] Re: Civilization

@OSH, post #7

Ło matko, gratuluję! Mi starcza wrażeń na 'warlordzie' albo 'prince'u'. A gram aktualnie na telefonie pod DOSBox'em.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem