Komentarze do artykułu: Twintris

[#1] Re: Twintris
To najlepszy klon Tetrisa w jakiego grałem.
[#2] Re: Twintris

@grxmrx, post #1

Potwierdzam. A mój ulubiony element gry to huk po likwidacji poczwórnej linii klocków :)
[#3] Re: Twintris
Oj, cięło się w Twintrisa. Tutaj warto było kombinować, żeby za jednym zamachem uzupełnić więcej niż jeden rząd klocków, łubudu. ;)Cholera, dawno nie słuchałem tych kawałków, zaraz sobie odświeżę pamięć.
[#4] Re: Twintris
dziwne ale ominolem jakos ten tytyl .. dziw wieczorkiem przetestuje na A500 (btw myslalem ze Tetris PRO jest najlepszy !!)
[#5] Re: Twintris

@HOŁDYS, post #4

Dla mnie jest najlepszy. A ten tetris nie leży mi.
[#6] Re: Twintris
Kiedy dostatecznie długo i wytrwale gra się w Twintrisa, można zauważyć, że klocki spadają schematycznie, spadają w ustalonej kolejności i kolejność ta jest zapętlona, pozwala to na zrobienie naprawdę dużych wyników
[#7] Re: Twintris
gra "Super Twintris", która jest rozszerzoną wersją oryginalnej gry


Ten cały "Super" nie jest wersją rozszerzoną, a zubożoną. Ma tylko jeden tryb gry - tradycyjny Tetris.
[#8] Re: Twintris
Ktoś ukończył grę w trybie Hard? Ja dałem radę dojść do etapu 3D, daleko jeszcze do końca?
[#9] Re: Twintris

@PopoCop, post #8

Ukończyłem grę. Ostatni etap to 3F.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem