Komentarze do artykułu: Pang

[#1] Re: Pang
Potwierdzam - grywalność jest duża, a najlepiej grać z kimś - na dwóch graczy, wtedy jest jeszcze ciekawiej.
[#2] Re: Pang
Krótka, aczkolwiek rzeczowa recenzja jednej z moich ulubionych gier. Brawo :)
[#3] Re: Pang

@jaa2, post #2

A ja tej gry nigdy nie lubiłem...
[#4] Re: Pang

@jaa2, post #2

Zasadniczo PANG jest na tyle prosty, że ciężko mi się było rozpisać :)
[#5] Re: Pang

@Hubez, post #4

jesli jest prosty ..czy ktos go wogole ukonczyl ?
[#6] Re: Pang

@Hubez, post #4

jesli jest prosty ..czy ktos go wogole ukonczyl ?
[#7] Re: Pang

@HOŁDYS, post #5

"Prosty" nie chodzi tu, że łatwy.



Prosty w sensie samej gry. Prosty pomysł etc.
[#8] Re: Pang

@HOŁDYS, post #6

Owszem. Na Amidze, C=64, automatach i GB. Przede mną jeszcze m.in. wersja na PC Engine CD, która ma kapitalny audio soundtrack.
[#9] Re: Pang

@HOŁDYS, post #6

Ja najdalej doszedłem chyba do tylko Indii. Ale nie zagrywałem się w to jakoś strasznie.
[#10] Re: Pang

@mailman, post #3

[#11] Re: Pang

@HOŁDYS, post #6

Ja go ukonczylem grajac kiedys z Westernem, a jakis rok temu z moim synkiem kochanym.
Swoja droga to byla pierwsza gra ktorej recenzje napisalem na poczatku lat 90 :)

Pamietam, ze zdjecia do artka robilismy fotografujac obraz z telewizora :)
[#12] Re: Pang

@Duracel, post #11

Gdzie ta recenzja
[#13] Re: Pang

@parallax, post #12

Mialem swoje dwie strony kiedys w kolorowym katolickim czasopismie kierowanym do dzieciakow.

Naklad wcale nie byl taki maly i bylo to z tego co pamietam jakies 16000 egz.
(cudowne dla prasy lata 90 :) ).

Mam te kilka numerow do ktorych udalo mi sie napisac kilka artkow...

...ale babola wyzej walnalem, bo pierwszym opisem byl Lotus z wymyslna historyjka o dostawcy pizzy :] Pozniej pisalem ogolnie, o owczesnych komputerach, Scenie. Pang byl ostatnim opisem, a nie pierwszym.

Przypominam sobie, ze przyszedl jakis ksiadz i stwierdzil, ze "ktos na gorze" (no chyba nie sam Najwyzszy ;) ) stwierdzil, ze nie moga przemocy propagowac. Sam wzialem wtedy jeszcze raz czasopismo i przeczytalem ten opis. Do dzis zachodze w glowe czy poszlo o sama gre i o brutalne mordowanie bezbronnych babelkow ;D czy tez o uzycie w tekscie sformulowania "pistolecik" :D

Chcieli zebym skupil sie na jakichs grach logicznych, ale dla mnie wtedy istotne bylo przekazanie dzieciakom ze gry i Scena niosa ze soba kolorowa grafike i wspaniale dzwieki, zatem dalem panom z Kurii jasno do zrozumienia, ze nikt mi nic nie bedzie narzucal i zeby mnie w d pocalowali.

Rok pozniej poszedlem w kamasze, a jak wrocilem to gazetka dla dzieci upadla tak jak wczesniej dla mlodziezy (zostala tylko dla zgredow) z redakcji nic nie zostalo i pracy musialem szukac.

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 14:37:15 przez Duracel
[#14] Re: Pang

@Duracel, post #13

Aha
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem