Komentowana treść: 1941 DX Dual Players 2
[#1] Re: 1941 DX Dual Players 2
Świetna wiadomość OK :D
[#2] Re: 1941 DX Dual Players 2

@Andrzej Drozd, post #1

Eee... Grałeś w tą grę, Andrzej?
[#3] Re: 1941 DX Dual Players 2

@recedent, post #2

Ja grywałem na automatach i uwielbiam całą serie 194x. A co nie tak z ta wersją ? wygląda przyzwoicie :)
[#4] Re: 1941 DX Dual Players 2

@Hellena, post #3

Gra jest słaba. Samolociki malutkie, sterowanie jakieś takie drętwe, grafika wygląda na przypadkowo dobraną (efekty przejścia między światami - po prostu pierwsza klasa). OpenTyrian bije tę grę na głowę, ba nawet demówka 194x od BigGuna bardziej trzyma się kupy od tej gry. No, chyba że w nowej wersji zaszła gruntowna przebudowa, to przepraszam. Pobiorę demo i sprawdzę.
[#5] Re: 1941 DX Dual Players 2

@recedent, post #4

Gra jak gra, strzelanka, wolałbym banshee w 24-bit color + 1920x1080 podziałka.. + nowe misje. To byłaby naprawdę znakomita wiadomość.
W tym projekcie widzę jedną genialną sprawę. 1,7 Euro PalPayem... Gdyby tak więcej firm zechciało coś pisać za takie kwoty. To byłoby więcej niż pożądane.....OK
[#6] Re: 1941 DX Dual Players 2

@Wojox, post #5

To zeby autorzy nie umarli przynajmniej z glodu, to by musieli za 1,7 euro pomnozyc na kazdego czlonka zespolu i sprzedawac tyle gier dziennie.
Ale z drugiej strony, przynajmniej gdybym kupil te gre w takiej cenie, to nie czul bym sie mocno oszukany. Za te cene raczej nie ma sie czego wiecej spodziewac, nie mam pretensji.
[#7] Re: 1941 DX Dual Players 2

@Koyot1222, post #6

Tyz prowda,też tak sądzę,może kupię?
[#8] Re: 1941 DX Dual Players 2

@recedent, post #2

Oczywiście. :)
W prawdzie nie na MOSie, ponieważ mam tylko 1.4.5 i nie na AOSie4.1 ponieważ narazie mam tylko 4.0.
Gra i jej pierwozór jest na tyle popularna, że grał w nią chyba każdy emulający MAME itp. :)
[#9] Re: 1941 DX Dual Players 2

@Andrzej Drozd, post #8

To lepiej zagraj w dokładnie tę, powyżej opisywaną grę, a później się zachwycaj. Ja nie potrafię. Nie po tym, jak grałem w: SWIV, Banshee, Battle Squadron, Raptor, OpenTyrian, a nawet Chromium. Jeśli nie chcesz zagrać, to ja zagram i zamieszczę filmik na YouTube. A potem będziesz się zachwycał. OK?
[#10] Re: 1941 DX Dual Players 2
Zagram i sprawdzę co to za patologia programistyczna. Ale patrząc na podejście do sposobu "zarobkowania" ,,1,7 euro,,, oby więcej tytułów. Więcej tytułów, lepszy zarobek, a dla nas większy wybór. Bo jak na razie to ta gra jest jednym z kilku tytułów na AOS,MOS, o których się cokolwiek wspomina na ppa.pl.......
AROS jest w najbardziej komfortowej sytuacji, bo można przeportować praktycznie każdą grę, tylko czy dawca ją pociągnie...
Zassałem wszystkie wersje tej gry, zaczynam test od wersji na Windows, następnie MOS, później Linux, a AOS 4.1 jak się dorobię sprzętu i systemu...OK
[#11] Re: 1941 DX Dual Players 2

@Wojox, post #10

Moderator ma 100% racji. Ta gra to hańba dla serii (któa też miała swoje słabsze momenty) magików z żółto - niebieskiej firmy. A najgorsze jest to, że gra nie ma miodności...nic a nic.......Dramat, potwarz dla graczy....
[#12] Re: 1941 DX Dual Players 2

@recedent, post #9

OK. :)
[#13] Re: 1941 DX Dual Players 2

@Andrzej Drozd, post #12

Pewien ogląd rozgrywki masz tutaj (wybaczcie wszyscy marną jakość filmu, kręcony z ręki i komórką). Niestety, nie załapałeś się ani na skoczną muzyczkę, ani na "bajeczne" efekty towarzyszące rozprawie z bossami.
[#14] Re: 1941 DX Dual Players 2

@recedent, post #13

Muzykę już słyszałem wcześniej i była nietrafiona. To chyba największy minus, ponieważ gdzie tam doscopolo do takiej gry... Ale widzę na filmiku że grze się specjalnie nie pogorszyło. Dalej nawiązuje do klasycznego 1942. Mi się podoba. :)
[#15] Re: 1941 DX Dual Players 2

@Andrzej Drozd, post #14

Największy minus to brak: jednolitego designu oraz grywalności. Resztę da się ścierpieć :)

P.S. Jak na Twoim amisprzęcie nie działa to zagraj w wersję dla Win/Lin. No dalej, dalej, nie daj się prosić...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem