Komentowana treść: Timberwolf coraz bliżej
[#1] Re: Timberwolf coraz bliżej
Super wiadomość OK
[#2] Re: Timberwolf coraz bliżej
No proszę czekam z niecierpliwością ma końcowy efekt.
[#3] Re: Timberwolf coraz bliżej

@parallax, post #1

Proponuje zamiast "Super wiadomość" używać opcji głosowania (taki plusik w lewym dolnym rogu newsa).
[#4] Re: Timberwolf coraz bliżej
eeeetam... OWB rulez!!! ;)
[#5] Re: Timberwolf coraz bliżej
Ciekawe co pokaże wersja testowa ale aż mi się nie chce wierzyć, że jest tak samo szybka jak OWB (w końcu Firefox to znacznie większy "gabarytowo" kaliber oprogramowania ;)... ale nie miałbym nic przeciwko gdyby moja wiara okazała się błędna :)
[#6] Re: Timberwolf coraz bliżej
poprzednie wersje byly wolne a ta będzie jeszcze wolniejsza ?
[#7] Re: Timberwolf coraz bliżej
Niezle, mamy obrazek. Planuja zrobic wersje a'la puzzle? :P
[#8] Re: Timberwolf coraz bliżej

@AmiChris, post #7

Zamiast obrazka mogli pokazać filmik jak działa nowa wersja no chyba że jest aż tak źle ....
[#9] Re: Timberwolf coraz bliżej

@Drako^lM, post #8

Może nie mają kamery a Ty się jak zwykle czepiasz ;)
[#10] Re: Timberwolf coraz bliżej
Chętnie potestuje nową wersję TW jak się tylko ukaże.
[#11] Re: Timberwolf coraz bliżej

@Leon, post #10

I ja też ;)
[#12] Re: Timberwolf coraz bliżej

@Drako^lM, post #8

Pewnie pokażą w momencie w terminie, który będzie im odpowiadał, może wtedy rendering stron będzie już sprzętowy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem