• Ankieta

W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6, co czeka Elvirę w jej wymiarze?

  • Elvira natrafi na trop prowadzący do ukrywającego się Losu
    9 głosów 9
  • niezawodny japoński system znów zawiedzie przenosząc Elvirę w nieznane
    8 głosów 8
  • Elvira ląduje w celi pod kluczem Policji
    5 głosów 5
  • Elvira dostaje się do rodu Harkonnenów, gdzie staje po ich stronie
    3 głosów 3

Ankieta skończyła się 06.11.2011

[#1] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6, co czeka Elvirę w jej wymiarze?
znowu brakuje mi opcji "a kto to jest Elvira"
[#2] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6, co czeka Elvirę w jej wymiarze?

@HOŁDYS, post #1

W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6...
[#3] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6, co czeka Elvirę w jej wymiarze?
Ja ciągle czekam na swoje PPA#6 chociaż wysłane zostało dawno temu. Ostatnio w ogóle poczta mnie po prostu dobija. Moja jedna przesyłka idzie 65 km od dziewiąty dzień. Na dwie przesyłki do mnie czekam też już ponad tydzień. Normalnie jak w połowie lat dziewięćdziesiątych gdy wysyłałem dyskietki z kolejnymi wersjami "Pechowego Prezentu" albo "Miasta Śmierci" do Mirage i Avalon. Też szły i szły... minęło 15 lat, a nasza poczta się nie zmieniła. Straszne...
[#4] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6, co czeka Elvirę w jej wymiarze?

@MDW, post #3

Juz niedlugo Poczta Polska straci monopol :)
[#5] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6, co czeka Elvirę w jej wymiarze?

@MDW, post #3

MDW, wszystkim programistom załamuje się czasoprzestrzeń, zwróć na to uwagę ;).
[#6] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6, co czeka Elvirę w jej wymiarze?

@BagoZonde, post #5

Moja czasoprzestrzeń wróciła na właściwe tory. Właśnie przed chwilą wyjąłem ze skrzynki pocztowej PPA#6.

A programista ze mnie jak z koziej d*** trąba. :) Jestem cienki jak d*** wężą przecięta na pół. :)
[#7] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6, co czeka Elvirę w jej wymiarze?

@MDW, post #6

Skoro się już tak uzewnętrzniamy, to ze mnie rysownik taki jak z mamuciej d*** koza a z węża d*** przecięta na ćwierć.

Cieszę się, że czasoprzestrzeń weszła w cykle :).
[#8] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6, co czeka Elvirę w jej wymiarze?

@BagoZonde, post #7

Skoro się już tak uzewnętrzniamy, to ze mnie rysownik taki jak z mamuciej d*** koza a z węża d*** przecięta na ćwierć.

Ja się z tym nie zgadzam. :)
[#9] Re: W nawiązaniu do komiksu z tylnej okładki PPA #6, co czeka Elvirę w jej wymiarze?

@MDW, post #8

Jak widzisz MDW mimo tego, że krytycznie wypowiadamy się odnośnie własnych umiejętności - i tak każda potwora znajdzie swego amatora :D. MDW, ja bym bardzo chciał coś nowego zobaczyć z pojęć szeroko rozumianych jako GRY. I tego życzę sobie a szczególnie Tobie!

Ankieta zaczyna być coraz bardziej emocjonująca, pierwszy raz w historii dochodzi do starcia tytanów ;). Jest 8 : 8 na dwie pierwsze odpowiedzi. Co dalej? ;) Będzie dogrywka? Czekam z niecierpliwością.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem