Komentowana treść: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej
[#1] Re: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej
znalazlem blad w tej ksiazce autor pisze ze C64 ..ze ostatni egzemplarz opuscil fabryke w 1992 r nie jest to prawda ...Commodore 64 mialo byc produkowane do 1995 r i wtedy definitywnie zakonczono by linie .. C64 bylo produkowane do bankructwa firmy ..do 1994 r

Commodore announced that the C64 would be finally discontinued in 1995. Commodore stated that the C64's disk drive was more expensive to manufacture than the C64 itself. Although Commodore had planned to discontinue the C64 by 1995, the company filed for bankruptcy a month later, in April 1994
[#2] Re: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej
przeczytalem II rozdzialy i stwierdzam straszny nie dosyt temat nie zostal pociagniety do konca raczej pisane na szybciocha pobierznie..strasznie sie zawiodlem ..
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#5] Re: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej
Mnie się książka podoba, kupiłem zaraz po premierze. Wczoraj przejrzałem raz jeszcze wersję elektroniczną - fajne, że została upubliczniona.

Przyczepię się tylko do jednego :) Opis mojej "gry życia" - czyli Montezuma's Revenge - a konkretnie pierwszy screenshot, podpisany Atari XL/XE (zresztą oba są tak podpisane). Ten zrzut pochodzi z wersji dla C64! No i autor pisze, że po wydanie "Preliminary" upubliczniono wersję pełną Montezumy. Nieprawda, nieprawda, upubliczniono wersję niedokończoną jak wiemy (o czym autor zresztą też pisze).

Książka uzupełni biblioteczkę na kundlu :D
[#6] Re: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej
Ściągnąłem kilka dni temu. Fajnie, mam komplet do kupionej właśnie książki "Bajty Polskie".
[#7] Re: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej
Nie potrafię wyświetlić dokumentu, bo Apdf chce hasło użytkownika i właściciela. Skąd je wziąć? Czy to może jekieś wymysły Apdfa?
[#8] Re: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej
Bajty polskie już w drodze a tę lekturę przeczytałem jednym tchem. Oczywiście ciężko jest wszystko pozbierać precyzyjnie by oddać 100% autentyzm, ale sama idea książki jak i jej opracowanie jest świetne! Dowiedziałem się wiele rzeczy i wiele rzeczy zacząłem drążyć samemu. Zainteresowałem się mocniacko bliźniakami-twórcami Dizzy'ego, historia Matthew Smith nie była mi obca choć z historią Atari miałem wiele braków stąd też polecam gorąco tę pozycję - ukierunkowuje na historię i pozwala zainteresować się tematem gier komputerowych "dogłębnie". A akurat historie tego typu najbardziej mnie interesują więc książka w mój deseń :). Czekam na Bajty polskie :P.
[#9] Re: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej

@Adam_K, post #7

Raczej wymysły Apdfa
[#10] Re: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej

@Adam_K, post #7

OSX tez sobie nie radzi z tym pdf. Wyswietla tylko jedna biala strone.
Za to Android łyka wszystko :)

Jest kilka bledow w tekscie, ale da sie to "przezyc".
[#11] Re: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej

@Norbert, post #10

@Adam_K
Nie ma żadnego hasła, to pewne, chociaz na forum Atari Online ktoś zdaje się zgłaszał podobny problem.

@Norbert
Bardzo dziwne, u mnie pod Lionem otwiera się bez problemu, zarówno w systemowym Podglądzie jak i w Acrobat Readerze. Quicklook też bez problemu,
[#12] Re: "Dawno temu w grach" dostępne w wersji elektronicznej
Jest już wersja .mobi na kundla gdyby ktoś potrzebował :)

http://arsoft.netstrefa.pl/pliki/Dawno%20temu%20w%20grach%20-%20Bartlomiej%20Kluska.mobi

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2011 10:18:32 przez c3h6
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem