Komentowana treść: Darmowe klucze do Froggera
[#1] Re: Darmowe klucze do Froggera
Brawo ten pan OK
[#2] Re: Darmowe klucze do Froggera
[#3] Re: Darmowe klucze do Froggera
Z jednej strony fajnie że będzie za darmo. Z drugiej szkoda że kolejny twórca oprogramowania na Amigę opuszcza ten komputer.
[#4] Re: Darmowe klucze do Froggera

@slawekwozniak, post #3

opuscil juz x lat temu. szkoda to to ze wiekszosc amigowcow takie rzeczy zauwaza dopiero przy takich okazjach, a nie jak jeszcze mozna zmotywowac kogos do zostania. chocby nie piraceniem jego softu.
[#5] Re: Darmowe klucze do Froggera
W 2007 molestowałem tego pana o to aby upublicznić klucze do żabola. No ale wtedy się nie udało.

Benedykt Dziubałtowski
[#6] Re: Darmowe klucze do Froggera

@Valwit, post #4

fakt. mój błąd. dobrze chociaż że wspomogłem np WHDLoad :)
I mam nadzieję że to nie była aluzja. Wspierałem rynek amigowy kupując oryginalne oprogramowanie kiedy to było tylko możliwe.

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2011 11:15:52 przez slawekwozniak
[#7] Re: Darmowe klucze do Froggera
szkoda, że ostatnia wersja froggera nie ujrzała światła dziennego
[#8] Re: Darmowe klucze do Froggera

@slawekwozniak, post #6

e nie, to nie byl przytyk do ciebie, tylko ogolnie tak. sorki jak urazilem :)
[#9] Re: Darmowe klucze do Froggera
Zaraz, czyli autorowi nic z tego nad czym pracował nie zostało, bo do wygenerowania kluczy nie jest potrzebna Amiga.
[#10] Re: Darmowe klucze do Froggera

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

to nie sa wygenerowane specjalnie klucze, tylko ktos swoje upublicznil. a ze wszytsko zaginelo to inna sprawa, i afaik powod dlaczego skonczyl sie rozwoj. frogger kolejna ofiara braku backupow.
[#11] Re: Darmowe klucze do Froggera

@Valwit, post #10

wiem, to tak jakbym upublicznił swoje. a o tym nie wiedziałem, autor chyba załamał się totalnie.
[#12] Re: Darmowe klucze do Froggera

@Valwit, post #4

Zawsze przy okazji upublicznienia jakiegoś programu pojawia się, że: szkoda, że już się nie rozwinie i odpowiedź - trza było nie piracić.

Mnie się wydaje, że nie ma co w kółko się obwiniać. Po prostu autor chciał przesiąść się na peceta, to to zrobił. Oczywiście popieram legalne oprogramowanie i rejestrację programów, ale jestem zdania, że nawet gdyby było 100 rejestracji więcej, to gość by i tak się wycofał z amigowania. Po prostu mu się odechciało. Rynek amigowy jest mały tak czy siak i kokosów nikt tu nie zrobi. Liczba programistów kurczyła się wraz z kurczącym się rynkiem. Pozostali jedynie zapaleńcy i tylko dlatego, że ich to bawi, a nie, że liczą na zarobek, a jak się nie uda, to już nic nie napiszą.
[#13] Re: Darmowe klucze do Froggera

@Adam_K, post #12

frogger to turbosoft byl, szkoda ze poszedl sie kochac przez lupniety hdd



Ostatnia aktualizacja: 30.10.2011 06:03:37 przez fazior
[#14] Re: Darmowe klucze do Froggera

@Adam_K, post #12

100% prawdy.
[#15] Re: Darmowe klucze do Froggera

@Adam_K, post #12

autor mial tez peceta. pamietam jak pokazywal prawie gotowa nowa wersje ze skorkami.
fazior dobrze napisal dysk mu padl w amidze i niestety bez backupu tak to sie skonczylo.

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2011 16:24:37 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#16] Re: Darmowe klucze do Froggera

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #15

A wystarczyło raz dziennie pakować wszystko do np. LHA i wysyłać na tego całego peceta. Ech... Ja mam małą obsesję na punkcie backupów i dlatego tak bardzo się dziwię jak ktoś ich nie robi. Dysk czy pendrive dzisiaj kosztuje NIC, a może uratować prawie życie. Sprzęt można kupić ale tego co się zrobi nie. Sprzęt w porównaniu z własną pracą jest po prostu niczym. A skoro tak stosunkowo łatwo zabezpieczyć własną pracę to dlaczego tego nie robić? Oczywiście nie ma stuprocentowego sposobu na zabezpieczenie się. Ale są ponad dziewięćdziesięciodziewięcioprocentowe więc...
[#17] Re: Darmowe klucze do Froggera
Rzeczywiscie szkoda wielka, sam mialem zarejestrowana wersje (i nawet przypadkiem zaplacilem autorowi troche wiecej za program ). A'propos backupow, to ciekawe co to bedzie, gdy za ~rok nasze Slonko zaserwuje nam niezla burze magnetyczna z fajerwerkami?
[#18] Re: Darmowe klucze do Froggera

@rolpho / D6, post #17

Co to będzie? Kilka dni bez prądu na całym świecie, jeśli szybko zareagują. Jeśli nie zareagują dość szybko, kilka(naście) miesięcy przywracania systemu energetycznego do porządku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem