Komentowana treść: Odyssey Web Browser 1.15
[#31] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@rzookol, post #23

Nie działa coś :( .
Albo coś źle robię. Hmm... chyba nie trzeba być tam zalogowanym ?
[#32] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@MaveRick, post #30

http://www.youtube.com/html5
[#33] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@rzookol, post #28

Pewno Fab nie używający na codzień polskich znaków zwyczajnie coś przeoczył.

Wiem o różnicy między obydwoma altami, ale czy nie dałoby się tego jakoś obejść? Problem brzmi na pierwszy rzut oka śmiesznie. Ale od wielu lat piszę bezwzrokowo używając obu altów i niełatwo się odzwyczaić. Nawet pod wszelkimi windowsami jakich używam zrobiłem prowizorkę uruchamiającą lewego alta.:) Ciekawe jest, że stara wersja Google Docs nie miała problemu ani z polskimi znakami, ani z lewym altem.

W ostateczności pewnie w Poseidonie będzie można zamapować alta. Tylko się zastanawiam, czy w takiej sytuacji brak lewego alta (bo stanie się prawym), nie będzie w czymś przeszkadzał...
[#34] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@Kamul, post #33

chodzi o to, że ta obsługa alta gr (czyli nacisniecie naraz control i alta) nie jest zaimplementowana w OWB i webkicie, zostala dodana po testach na roznych przegladarkach
[#35] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #32

Wiem o tym i mam to "włączone" ale dalej wyswietla mi na wideo ze nie mam flasha i ze mam pobrac czy cos takiego....
[#36] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@Kamul, post #33

Ale od wielu lat piszę bezwzrokowo używając obu altów i niełatwo się odzwyczaić.

No to pod Windows bezwzrokowo po polsku z takim przyzwyczajeniem nie popiszesz. :) Ja jak się uczyłem bezwzrokowo pisać to po prostu nie mogłem uwierzyć, że pod Windows polskie znaki są tylko z prawym Altem. Wtedy głównie używałem AmigaOS i MacOS (jeszcze Classic), a w obu tych systemach polskie znaki uzyskiwało się z obojętne którym Altem. Jak poznałem zasady pisania bezwzrokowego to nie mieściło mi się w głowie, że Windows te wszystkie zasady zburzył przez ten swój nieszczęsny prawy Alt. Ja nie wiem jak to możliwe ale tak naprawdę jest. :) Chory system...
[#37] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@MaveRick, post #35

A masz w Katologu: Plugins wgrany swfdec_plugin.library?

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2011 17:30:39 przez AS
[#38] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@MaveRick, post #35

na tej stronie pisze, ze jeszcze nie wszystkie dzialaja bez flasha (np. te z reklamami) pracuja nad tym.

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2011 17:33:17 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#39] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@rzookol, post #34

I wygląda na to, że zostało to rozwiązane za pomocą jakiejś protezy, skoro teraz działa wszystko z wyjątkiem "ć". :)
[#40] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@MDW, post #36

He he, nie przeczytałeś dokładnie mojego posta.;) Pod windowsem poradziłem sobie tak, że zmontowałem skrypt który sprawia, że ł, ó i ń mogę uzyskać także z lewym altem. To w zasadzie rozwiązało mój problem.:)
[#41] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@MaveRick, post #35

RTFM, po pierwsze zainstaluj skrypty, po drugie wlacz spoofing jako safari
[#42] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@AS, post #37

Teraz działa :D Niewiem czemu miałem tą bibliotekę ale ze zmienioną nazwą. Czy wszyscy macie ta biabiotekę w katalogu plugins Musialem miec jakis powod, że ja "wyłączyłem" ... Tylko nie pamiętam dlaczemu :/
Ale i tak dzięki za przypomnienie
[#43] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@MaveRick, post #29

Bump :D
[#44] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@MaveRick, post #42

Ta biblioteka to port starego flasha z linuxa (jakaś ver. 6) i musi ona być w katalogu plugins. Myślę, że wszyscy ją mają, szkoda tylko, że nie radzi sobie z najnowszymi wersjami flasha i jest trochę wolna. Ale dobrze, że jest.


Ostatnia aktualizacja: 02.11.2011 08:18:39 przez AS
[#45] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@AS, post #44

nie jest do końca tak jak mówisz, no i obsługiwana wersja flasha to 8 a nie 6
[#46] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@rzookol, post #45

Możliwe, że 8 - wydawało mi się, że kiedyś czytałem, że 6. A co takiego jeszcze nie tak napisałem? Może coś warto zmienić, aby jeszcze lepiej działało.
A mam jeszcze pytanie co do megavideo: trzeba się zarejestrować? bo u mnie jakoś nie bardzo działa - tzn. pojawia się okno filmu z nawigacją (wcześniej tego nie było), film się wczytywał, ale nie chciał się wczytać.
[#47] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@AS, post #46

tyle tylko, że sfwdec to nie port starego flasha tylko opensourcowy projekt
z wlasnego doświadczenia mogę napisać, że lepiej mieć pluginy wyłączone i włączać je tylko w prefsach dla poszczególnych stron. Co do megavideo to trzeba korzystać z linków, które mają www. na początku a poza tym ostatnio samo megavideo zzdziadziało i sa problemy takie, że rwie łącze i jest wolno więc moze tak dzialać jak u Ciebie
[#48] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@MaveRick, post #42

U mnie ta wtyczka była powodem częstego zawieszania się programu.
[#49] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@rzookol, post #47

Dziękuję za informację.
Ja wiem, że sfwdec to port opensourcowy, tylko chodziło mi, że to port starej wersji flasha - pisałeś, że ver.8. I muszę przyznać, że u mnie nie sprawia problemów - OWB jest stabilny, strony chodzą dobrze, tylko nieraz mocno obciąża procesor.
[#50] Re: Odyssey Web Browser 1.15

@grxmrx, post #48

Nie tylko u Ciebie, niestety.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem