Komentowana treść: Amizaduszki - reaktywacja
[#31] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#32] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#34] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#35] Re: Amizaduszki - reaktywacja
z checia sie wybiore :D jakby nie bylo to `moje` miasto...
[#36] Re: Amizaduszki - reaktywacja

@juen, post #35

to ty zyjesz :) Ludziku z Harversterka :P
[#37] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#41] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#42] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#43] Re: Amizaduszki - reaktywacja

@HOŁDYS, post #36

Jak nic nie wypadnie to wpadnę razem z MrMat'em.
[#44] Re: Amizaduszki - reaktywacja

@HOŁDYS, post #36

no zyje wlasnie zyje, to mega szkoda, ze Cie nie bedzie i alko nie bedzie i w ogole chyba przestane :D
[#45] Re: Amizaduszki - reaktywacja
Wielkie dzięki Hołdys. Przez Ciebie nawet browarka strzelić nie będzie można...ehhh.
[#46] Re: Amizaduszki - reaktywacja

@inco, post #18

Dołączam się do pytania - też jestem dosyć nowy w tym światku, a na imprezę mam rzut kaloszem, więc grzech nie skorzystać. Mam nadzieję, że nie będę siedział sam, speszony, i gapił się jak inni panowie gadają o starych czasach.
[#47] Re: Amizaduszki - reaktywacja

@Skrzyp, post #46

Spoko. Tylko uważaj na Krashana, jak opowiada kawały z brodą ze "starych dobrych czasów" to strasznie wymachuje laską. A wali7 jak się mocno śmieje to gubi sztuczną szczękę i później musimy jej wszyscy szukać, bo jemu nie wolno się schylać. Ale jak przyjedzie BagoZonde to będzie na co popatrzeć, bo jego zawsze przyprowadza taka młodziutka, czterdziestoparoletnia pielęgniareczka
[#48] Re: Amizaduszki - reaktywacja

@recedent, post #47

Ty się recedent tak nie rozpalaj, bo ci znowu małżonka wybije z głowy te pielęgniareczki. Babcia recedent mimo ósmego krzyżyka na karku wciąż nieźle laską wywija.
I znowu urządzimy wyścig naszymi wózkami, khe, khe....
[#49] Re: Amizaduszki - reaktywacja

@recedent, post #47

recedent za OT autobahn :P

Juenie drogi moze kiedys przyjdzie wypic piwko lub lufe jak kolega z kolega z demogrupy


Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 20:56:27 przez HOŁDYS
[#50] Re: Amizaduszki - reaktywacja

@HOŁDYS, post #49

Jaki OT? Święta prawda, panie dziejku. A na potwierdzenie moich słów - fota z ubiegłorocznej imprezy (zwycięzcy wyścigu na wózkach - od lewej: MaaG^dA, recedent, wali7).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem