Komentowana treść: Shutdowntool
[#1] Re: Shutdowntool
Gdzie toto zainstalować? Wszystkie inne sbary mam w presets i działają. ten nie..
[#2] Re: Shutdowntool

@Pero, post #1

W presets są dodatkowe dane screenbarów. Same pliki .sbar ulokowane są w System:Classes/Screenbar
[#3] Re: Shutdowntool

@recedent, post #2

Dałem ciała...
Dzięki!
[#4] Re: Shutdowntool

@recedent, post #2

... i tak nie działa ...
[#5] Re: Shutdowntool

@MaveRick, post #4

ponieważ brakuje jakiegokolwiek skryptu...
[#6] Re: Shutdowntool

@Pero, post #5

[#7] Re: Shutdowntool

@MaveRick, post #6

Prawy przycisk na gadżecie głębokości ekranu -> wchodzisz w ustawienia modułów -> wybierasz Shutdowntool i podajesz swój skrypt w "Path of the shutdown script".
[#8] Re: Shutdowntool

@recedent, post #7

Aaaaaaaaaaaaaaaccchhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!! :P
[#9] Re: Shutdowntool

@MaveRick, post #8

Cos mi dalej nie działa. Odczchyłem i pojawila sie czerwona czaszka i jak klikam na nia to sie komp wiesza i wylacza. Lipa ... nie działa.
[#10] Re: Shutdowntool

@MaveRick, post #9

A nie na tym właśnie polega działanie tego programu? Tzn. wyłącza komputer wykonując wcześniej podany przez użytkownika skrypt?
[#11] Re: Shutdowntool

@MaveRick, post #9

Nie no, jestes mistrzem :]
[#12] Re: Shutdowntool

@AmiChris, post #11

THX :D OK

P.S. Chyba chciales napisac "miszczem" :P

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 20:56:24 przez MaveRick
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem