Komentowana treść: AmigaOS 4.1 - beta testerzy w nadmiarze
[#1] Re: AmigaOS 4.1 - beta testerzy w nadmiarze
miły policzek w twarz kas1e, patrząc na jakość polskich betatesterów i na takie poczynania trudno się dziwić, że os4 jest jaki jest
[#2] Re: AmigaOS 4.1 - beta testerzy w nadmiarze

@rzookol, post #1

A mi się podoba to ostatnie pół zdania z tego tekstu : zmierza powoli ku wydaniu AmigaOS 4.2..

Słówko powoli jak ładnie brzmi. Amigowcy są przyzwyczajeni juz do powoli..upływającego czasu...
[#3] Re: AmigaOS 4.1 - beta testerzy w nadmiarze

@Wojox, post #2

Dokładnie. Doczekać się już nie mogę.
[#4] Re: AmigaOS 4.1 - beta testerzy w nadmiarze

@rzookol, post #1

Nie ma to jak doje... przy tak zwanej okazji. Od razu lepsze samopoczucie. :)
[#5] Re: AmigaOS 4.1 - beta testerzy w nadmiarze

@rzookol, post #1

@rzookol:
"patrząc na jakość polskich betatesterów"
Łatwo jest kogoś krytykować niż samemu coś w tym kierunku zrobić.
Jeżeli uważasz, że byłbyś lepszym betatesterem od innych to zapraszam. Dla tak wybitnej osoby jak Ty miejsce się na pewno znajdzie. To jak jesteś zainteresowany?

@Wojox:
"Słówko powoli jak ładnie brzmi. Amigowcy są przyzwyczajeni juz do powoli..upływającego czasu..."
Kolejny geniusz, który nie jest zainteresowany używaniem AmigaOS4.x a już nie może się doczekać kolejnej wersji systemu. Ludzie przestańcie marudzić bo to już się robi nudne.
[#6] Re: AmigaOS 4.1 - beta testerzy w nadmiarze

@rzookol, post #1

Marudzenia ciąg dalszy
Przecież wszytskie Ami-systemy rozwijają się baaaaardzo powoli i to od lat. Nie było czasu żeby się przyzwyczaić? MOS wcale szybciej nie idzie do przodu.
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] Re: AmigaOS 4.1 - beta testerzy w nadmiarze

@Elder_ppa, post #6

Nie czaisz chyba motywu, nie mniej niż 10% betatesterów powinno być aktywnymi programistami, programiści wyłapują dużo szczegółów, oczekują jakiegoś działania i tak dalej i tak dalej. Oczywiście oprócz programistów betatesterami powinni być zaawansowani użytkownicy, osoby znające się na projektowaniu GUI oraz tłumacze i korektorzy.

W OS4 jak widać wszystko jest robione po głupiemu. Betatesterem zostajesz jak kupisz X1000 czyli o ile dobrze kojarze betatesterm zostal redaktor mufa z execa. Nic mufie nie ujmując ale niechęć do dołączenie do teamu betatesterów programisty, który znalazł wiele błedów w os4 i współtworzył jeden z najlepszych programów na OS4 jest dla mnie smieszne
[#10] Re: AmigaOS 4.1 - beta testerzy w nadmiarze

@rzookol, post #9

Nie czaisz chyba motywu, nie mniej niż 10% betatesterów(...)

Są jakieś statystyki mówiące ile osób zajmujących się betatestami jest programistami?
Jestem mocno przekonany, że to jednak więcej niż 10%....
[#11] Re: AmigaOS 4.1 - beta testerzy w nadmiarze

@Leon, post #5

Leon nie jestem geniuszem, a i jestem zainteresowany właśnie używaniem AmigaOS 4.x
Tylko obecnie nie mam na czym tego robić. Jak zdobędę odpowiedni sprzęt to i stanę się użytkownikiem tegoż systemu. Na razie mam "nekrokomputery"

A suma sumarum, rozwój systemu i oprogramowania przyciąga chętnych do zakupu sprzętu, nigdy odwrotnie. Choćby najlepszy wyprodukowali komputer, bez softu będzie niczym. Więc wolne tempo to wolne zdychanie....
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#29] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#30] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem