Komentowana treść: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x
Yes Yes Yes OK
[#2] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@parallax, post #1

massz może oryginał tej gry i możesz powiedzieć jak działa z łatkami na OS4?
[#3] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@rzookol, post #2

Tak jeszcze instalacja przede mną będę znowu w nią naparzał godzinami jak kiedyś to bywało.
[#4] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@parallax, post #3

A przeszedłeś obie kampanie? Mnie udało się przejść ludźmi. RTSy to mój ulubiony gatunek i muszę przyznać, że również spędziłem przy tej grze dużo dobrych chwil. Gra jest bardzo szybka i można z powodzeniem wygodnie grać w 320x256 pod kośćmi AGA. Najfajniejsze w grze jest poznawanie jednostek, bo w grze jest ich bardzo dużo.
[#5] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x
Ano :) Ta gra nadąża nawet na dzień dzisiejszy. Ciekawe co się będzie działo na classicu, niebawem spróbuję to odpalić.
[#6] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@Klub Amigi RNS, post #4

minniat, ty jesteś hakierem od binarnych map, jakbyś miał czas to sprawdź czy dane z pecetowej "wersji" napalmu działają na amigowej, bysmy mielie dodatkowe plansze
http://www.mobygames.com/game/state-of-war
[#7] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@parallax, post #3

Instalacja może być problematyczna jeśli nie posiadasz komputera działającego pod OS4... :)
[#8] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@recedent, post #7

dlaczego? gpatch dla 68k jest na aminecie.
[#9] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@kiero, post #8

Jest także w archiwum z łatką.
[#10] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@parallax, post #1

niedlugo bedzie latka Civilizacji 1 na Aos4 i Mos....
[#11] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@HOŁDYS, post #10

Nie potrzeba. Civ I nieźle działa pod E-UAE.
[#12] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@rzookol, post #9

Chodziło mi o to, że parallax nie ma żadnego komputera z OS4.x, więc ta instalacja może mu nie wyjść.
[#13] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@rzookol, post #6

Robiłem to dość dawno i nie wiem czy nie wyszedłem z wprawy. :D Dlatego nie chciałbym się podejmować tego zadania.
[#14] Re: Napalm - łatka dla AmigaOS 4.x

@recedent, post #12

;]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem