Komentowana treść: Sterownik IntelGMA dla AROS-a
[#31] Re: Sterownik IntelGMA dla AROS-a

@kjb666, post #30

1. Jak pisałem to w tej chwili nie jest istotne, nikomu się do niczego nie przyda - OS, o którym pisałem jest martwy - dochodzenie nic nie da.

2.a. Wyrażam swoją opinię na temat mechanizmu działania projektów OpenSource i analogicznych przedsięwzięć fanowskich w realnym świecie, tylko i wyłącznie - także ze swojego doświadczenia - jeśli się komuś to przyda to spostrzeżenie - cieszę się bardzo. Jeśli nie - ot, pogadaliśmy sobie i koniec.

Jeśli komuś chodzi po głowie tworzenie np. jakiegoś Polish AROS Distribution, niech sobie przemyśli to 3 razy. Albo lepiej i nawet 3x15 razy.


2.b. Piszę o sobie i tylko o sobie - bo mam taką ochotę się podzielić tym z fanami AROSa. To ja się "nie czuję uprawniony do krytyki" i tylko ja. Nie wujek Zenek, nie ciocia Marysia - nie TY. Twoje odczucia mnie nie interesują, sorry taki jest fakt, nie jestem twoją Mamą ani najlepszym kumplem z pubu. Jednak jeśli dalej uważasz, że coś ci narzucam - jesteś po prostu przewrażliwiony.


P.S. Dobra, rozbrykałem się z pisaniem tutaj, a kiedyś sobie nawet obiecałem że na ppa.pl nie będę pisał (za wiele tu użerania się jeden z drugim). Tym przynudnym wpisem kończę wypowiedzi ze swojej strony, pozdrawiam wszystkich. Miłego poniedziałku! Jeśli ktoś coś do mnie ma proszę na maila, albo na racjonalne-oszczedzanie.blogspot.com, (mój mały blogasek, gdzie sobie często pykam po pracy).
[#32] Re: Sterownik IntelGMA dla AROS-a

@rwks, post #31

Polecam zapodanie opcji "Ignoruj posty" dla kilku forumowiczów. PPA.pl zyska sympatyczne (w najgorszym razie neutralne) oblicze. Sprawdzone osobiście. OK
[#33] Re: Sterownik IntelGMA dla AROS-a

@stachu100, post #32

dzięki za wskazówkę
[#34] Re: Sterownik IntelGMA dla AROS-a
Podziękować ;POK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem