• Opis

zamieścił: Skiba

data: 2011.12.08 20:22

kategoria: Sprzęt / Skiba

rozmiar pliku: 160.1 kb

rozdzielczość: 800x600

odsłon: 396

komentarzy: 11

Ocena użytkowników: 4.6 (oceniających: 17)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Rozbudowa zakończona
WypasikOK
[#2] Re: Rozbudowa zakończona
Planujesz może montaż czegoś na clockporcie A604? Jeśli to kiedyś zrobisz to zamieść zdjęcia ;).
[#3] Re: Rozbudowa zakończona

@strim, post #2

chce wymienic stacje na nową, oraz zamontuje subway usb na clockporcie
trzeba znalezc miejsce w obudowie na nowe porty
[#4] Re: Rozbudowa zakończona
Ooo nowa zabawka? Baaardzo fajna. Też powoli przymierzam się do skompletowania podobnej maszynki. Z tym, że bez dopalacza, tylko A604 + Indivision. Poprostu duża część gier WHDLoad nie chce mi działać pod 060...
[#5] Re: Rozbudowa zakończona

@Czarek, post #4

predkosc wyswietlania roznych trybow bez dopalki na workbenchu mocno kuleje,
jesli chcesz taki sprzet tylko do gier to ok, ale o przyjemnej pracy na workbenchu zapomnij.
[#6] Re: Rozbudowa zakończona

@Skiba, post #5

Tylko do gier. I to tylko tych, które nie chodzą mi na 060. Do wszystkiego innego związanego z amigowaniem mam wypaśną A500T/060.
A jak WB chodzi w większych rozdzielczościach na 7 MHz to ja doskonale wiem :) Przez jakiś czas dopóki nie udało mi się zdobyć karty turbo działającej z busboardem Micronica miałem Picasso II działające na standardowym procku z niewielką ilością Fast RAMu na kontrolerze HDD. To był bardziej proof of concept niż używalny setup :D
[#7] Re: Rozbudowa zakończona
nie czerstwo OK
[#8] Re: Rozbudowa zakończona
A co to za adapterek IDE-CF i gdzie go można kupić?
[#9] Re: Rozbudowa zakończona

@Czarek, post #8

Adapter kupilem od kolegi Rafqc, działa i wygląda świetnie, jak wszystko co zrobi:)
[#10] Re: Rozbudowa zakończona
Piękna 5
może kiedyś moją tak dopakuje.....:D
[#11] Re: Rozbudowa zakończona

@heniek29cr, post #10

W takiej konfiguracji zero problemów z czymkolwiek.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem