Komentowana treść: Zapis rozmowy z Jayem Minerem
[#31] Re: Zapis rozmowy z Jayem Minerem

@Leon, post #14

Jest trochę tego, ale rozsypane po sieci. Część rzeczy tylko przez waybackmachine. Mógłbym to zebrać i zrobić stronkę w Wordpressie poświęconą J.M., ale potrzebowałbym pomocy z tłumaczeniem.
[#32] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#34] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#35] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#36] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#37] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#38] Re: Zapis rozmowy z Jayem Minerem

@adam_mierzwa, post #31

Można by się za to zabrać, chociaż ze względu na brak czasu na siedzenie i przepisywanie tekstu mógłbym zaoferować jedynie takie tłumaczenia "na szybko", jak wyżej. Z drugiej jednak strony, nie mamy już gdzie się spieszyć Więc pewnie rozciągnęło by się to w czasie nieźle.

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2011 21:26:34 przez okejokej
[#39] Re: Zapis rozmowy z Jayem Minerem

@okejokej, post #38

No nie mamy gdzie się spieszyć Bardzo mnie interesuje wizja Amigi J.M. , jak zrobię szkielet strony (jutro-pojutrze) odezwę się na prv i zaczniemy zapełniać to treścią.
[#40] Re: Zapis rozmowy z Jayem Minerem

@recedent, post #8

Czy te wywiady:

wywiad dla AUI z 1992r.
http://www.amigahistory.co.uk/jayminerinterview.html

Jay Miner Interview Pasadena, September 1992
http://www.jonnydigital.com/jayminerinterview

Leżą gdzieś przetłumaczone? Chodzi o to, żeby nie robić czegoś co już zostało zrobione.
Chciałbym zebrać wszystkie (także te z prasy).
[#41] Re: Zapis rozmowy z Jayem Minerem

@adam_mierzwa, post #40

Jestem zainteresowany pomocą w tłumaczeniu. Ze strony PPA możemy zaproponować panel tłumaczy, który doskonale sprawdzał się podczas projektu "Total Amiga po polsku". Widziałbym jednak, aby ta strona poświęcona Jay'owi była hostowana przez PPA. W ten sposób nie istnieje żadne ryzyko, że strona za jakiś czas zniknie (jak to już z wieloma projektami miało miejsce).
[#42] Re: Zapis rozmowy z Jayem Minerem

@mailman, post #41

Skasowałem kilka dni temu ten projekt - wtedy nie dostałem na PPA nic, a sklecona przeze mnie na wordpressie strona została szybko zapomniana i martwa. Samemu w pojedynkę - dzięki, ale mam co robić ;] Nie żebym coś chciał rozgrzebywać z przeszłości, wręcz przeciwnie - ostatnio zamykam niedokończone sprawy i to jedna z nich.
Nie chciałem blokować komuś - być może dobrej - domeny w wordpress.com (amigavision).
Zawartość czyli materiały źródłowe (linki, dokumenty, jeden przetłumaczony artykuł) wrzuciłem na jedną stronę tutaj w stanie "jak jest", może komuś coś przyda się z tego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem