Komentowana treść: Word Me Up XXL 1.51
[#1] Re: Word Me Up XXL 1.51
Myślałem, że się powstrzymam od trochę złośliwego komentarza ale co się będę hamował...

Ile można grzebać w tak prostej platformówce? :) Ja rozumiem gdy się robi aplikację użytkową to się ją rozwija, dodaje opcje. No ale taką grę to się robi, kończy i zabiera za kolejną. Często jest tak, że autorzy nie potrafią powiedzieć "stop" i bez końca rozwijają coś jednego. Trochę to bez sensu, bo się marują. Często zostają autorami jednej gry. Tak jak jest z BOH, Payback. Jakoś trudno im się wyzwolić z tego kieratu. Trzeba umieć to zakończyć i zabrać za coś nowego. Chociaż oczywiście doceniam fakt, że gra została skończona. To chyba jest najtrudniejsze w całej tej zabawie.
[#2] Re: Word Me Up XXL 1.51

@MDW, post #1

"Chociaż oczywiście doceniam fakt, że gra została skończona" - i za to nalezy sie jeden punkt.
Ocena koncowa produktu - 1/10

A swoja droga, moze by tak kolega MDW sie skusil i zaczal produkowac dodatki do Fortisa, przez powiedzmy, chociaz te najblizsze 20 lat ...

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2011 00:10:38 przez selur
[#3] Re: Word Me Up XXL 1.51

@selur, post #2

Dodatków nie będzie, bo nie było to coś co warto byłoby ciągnąć po wypuszczeniu stabilnej i działającej wersji. Poza tym Fortis był pisany jeszcze po partyzancku i to zniechęca do grzebania. :) Teraz jest wszystko w miarę uporządkowane, wyodrębniony jest silnik, całość jest portowalna na: MorphOS, Windows, iOS, MacOSX. No i wszystko jest pisane już w jednym języku (C++), a nie w dwóch (Objective-C i C++).

Po Fortis była jeszcze jedna gra ale została wstyrzymana, bo nie było zainteresowania. Chyba pomysł był zbyt nietypowy. :) Ale dla amigowego świata to żadna strata, bo gra bez ekranu dotykowego z multitouch nie miałaby sensu.

Kolejne dwie gry są w trakcie robienia. Jedna jest dosyć prosta ale taka miała być. Druga jest już znacznie bardziej skomplikowana (od strony programu) ale rzuciłem się na to, bo widzę w tym potencjał. W obu przypadkach pomysły są nietypowe i niektórym mogą wydawać się trochę chore. :) Ale tak chcę i tak ma być. Tylko takie rzeczy sprawiają mi radochę, a bez radochy to można coś robić w pracy. Poza nią radocha musi być obowiązkowo. :)
[#4] Re: Word Me Up XXL 1.51

@MDW, post #3

"Kolejne dwie gry są w trakcie robienia" - gratuluje samozaparcia OK

A mozna gdzies chociaz looknac na screeny z tej "wstrzymanej" gry? tak z czystej ciekawosci gracza :)
[#5] Re: Word Me Up XXL 1.51

@MDW, post #3

"Od graczy dla graczy" tylko wtedy gry mają sens. To stare motto Interplay mowi o tworzeniu gier wszystko.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem