Komentowana treść: C&A Fan 8
[#1] Re: C&A Fan 8
Szkoda ze nie na papierze
[#2] Re: C&A Fan 8

@PrzemasIII, post #1

Naciskasz drukuj i ładnie wychodzi z drukareczki :)
[#3] Re: C&A Fan 8
Chlopaki, dorzuccie jakis przycisk PayPal/Yetipay czy cos. Sa swieta a ja mam gest na swieta, wiec cos by Wam pewnie skapnelo za to fajna robote, ktora odwalacie a tak... nie ma nawet jak

EDIT: zajebisty artykul o gadzetach do VisualPrefs. Nie wiedzialem, ze tak mozna
Chyba usiade i cos narysuje...


Ostatnia aktualizacja: 24.12.2011 16:04:39 przez _arti
[#4] Re: C&A Fan 8

@_arti, post #3

Arti w hyde parku napisałem prośbę o pomoc dla chłopaków, na ich stronie możesz dowiedzieć się więcej i przycisk paypala chyba też znajdziesz:)
[#5] Re: C&A Fan 8
Chyba najlepszy art w tym numerze to wywiad z Michaelem Tomczykiem.
[#6] Re: C&A Fan 8

@vegeta, post #4

Hm, dotarlem do jakiegos newsa, ze zbieraja na serwer (numer konta) i info o dziale "Przekaz darowizne", ktorego jednak nie znalazlem :/ Oczywiscie moge zrobic przelew ale jak kazdy internauta, jestem leniwy a guzik "dotuj" via cos-tam zasadniczo by ulatwil sprawe.
[#7] Re: C&A Fan 8

@_arti, post #6

Ja tam zrobiłem przelew przez neta , chłopaki robia dobrą robotę, i mają mnóstwo trudów na swojej drodze , więc można się pomęczyć chwilę nad przelewem ;)
Pozdrawiam
[#8] Re: C&A Fan 8

@vegeta, post #7

Też uważam , że ten wywiad jest świetny , przeczytany od dechy do dechy , no i to zdjęcie kapitana Kirka przy Vicu świetne:)
[#9] Re: C&A Fan 8

@vegeta, post #7

Spoko, rozumiem, ja tez. Chodzi jednak o to by ulatwic sprawe innym. Opi ostatnio popelnil arta na ten temat (chyba nikt mnie dzis nie zje za to, ze podlinkuje), ktory doskonale odaje to, co chcialem napisac - http://bronikowski.com/2024
[#10] Re: C&A Fan 8

@vegeta, post #2

Nie mam drukareczki
[#11] Re: C&A Fan 8

@PrzemasIII, post #10

Dlaczego nie masz? ;)
[#12] Re: C&A Fan 8

@Andrzej Drozd, post #11

z braku miejsca :)
[#13] Re: C&A Fan 8
Brawa za wywiad z Tomczykiem! Kawal dobrej roboty, przypominaja sie stare dobre czasy. Szkoda, ze Tramiel nie kupil fabryki w Polsce, mieli oboje korzenie polskie, a dali zarobic niemcom, ktorzy prawie go zamordowali w obozie... no ale za bezcen (wykorzystal tez kompleks niemcow na tym punkcie i poczucie winy). I tak Polska odpadala w tym czasie ze wzgledu na zelazna kurtyne.
Naprawde podziwiam zapal i profesjonalizm wykonania gazety C&A.
[#14] Re: C&A Fan 8

@wawul2, post #13

Razem z Tramielem współpracował jeszcze jeden Polak Lucjan Wencel, który sprowadzał komputery Atari do Polski. Trochę Polaków z nim współpracowało :)
[#15] Re: C&A Fan 8

@Ramos, post #14

Nie wiedzialem... tez ciekawa historia... tekst pod linkiem tekst pod linkiem

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2011 12:26:28 przez wawul2

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2011 12:34:10 przez wawul2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem