Komentowana treść: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460
[#1] Re: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460
jaki jest sens posiadania szybkiej karty z Sam skoro, żadna z nich nie ma 3D ?
[#2] Re: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460

@rzookol, post #1

dla sportu
[#3] Re: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460

@rzookol, post #1

Dla żartu ?
Jest sprzęt, jest chętny by pisać dla niego sterowniki więc w czym problem ?
[#4] Re: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460

@rzookol, post #1

dla lansu...przeciez to takie pecetowe
[#5] Re: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460

@HOŁDYS, post #4

Chciales powiedziec amigowe.PC to AGD.
[#6] Re: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460

@RAL, post #3

nie, no zajebiście, że ktoś pisze sterowniki, to na pewno frajda i można się rozwinąć programistycznie, ale ja się pytam z perspektywy użytkownika a nie programisty
[#7] Re: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460

@rzookol, post #6

Z perspektywy użytkownika instalacja Radeona HD w Sam460ex ma sens, choćby z uwagi na gniazdo DVI, oraz obsługę rozdzielczości wyższych niż 1280x1024. Nie wiem czy czytałeś reckę Sam w PPA#6, ale wbudownany układ SM502 i sterowniki dla niego mają sporo ograniczeń nawet w warstwie 2D (ograniczona max rozdzielczość, głębia koloru, brak DVI, niska wydajność).

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2011 02:38:57 przez strim
[#8] Re: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460

@strim, post #7

SM502 jeszcze wyciągał 1440x900 - sam z tego korzystałem przez parę dni i bardzo szybko zakupiłem radeona4650. Większa rozdzielczość, szybkość i teraz mogę podpiąć SAM do monitora przez dvi/hdmi - obraz jest przyjemniejszy dla oczu.
[#9] Re: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460

@rzookol, post #6

No myślę że niektórzy mają zainstalowanego Linuxa PPC, a tam stery 2D/3D są na pewno. I nawet można pograć w gierki z obsługą 3D. Więc użytkownikowi przyda się Radeon przy płycie Sam460 na 100%. Jakie to komputerowe jest
[#10] Re: Aktualizacja sterownika Radeon HD dla Sam460

@Wojox, post #9

A ja mam inne pytanie: czy autorzy chcąc podania numeru seryjnego płyty i danych użytkownika nie przesadzają? Oni wysyłają kod źródłowy tych sterowników czy jak? Jak tak dalej pójdzie, to następny sterownik, ( może nawet w pełni funkcjonalny?!? ) będzie płatny. Po co takie wymagania? Nie można sterownika wstawić na stronę www?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem