Komentowana treść: Odyssey Web Browser 1.16
[#1] Re: Odyssey Web Browser 1.16
I to chyba najlepsza wiadomość ! Bo przeglądarki internetowe powinny być idealne i powonien być ich większy wybór.....:P
[#2] Re: Odyssey Web Browser 1.16
Grunch poinformował mnie o aktualizacji i zaktualizował OWB już wczoraj. Naprawdę lubię Gruncha. :)
[#3] Re: Odyssey Web Browser 1.16
Bu... a dla klasyka cos?
[#4] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@_arti, post #3

na klasyku działa Odyssey, ale wolniej niż to OWB http://strohmayer.org/owb/

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2011 18:58:25 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#5] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@MDW, post #2

Wlasnie. A propos Gruncha i jego akualizacji. Zauwazylem, ze przy aktualizacji MPlayera popierdzileil mi ustawienia nie mailem juz polskich znaczkow w napisach...
Czy przy aktualizacji OWB, Grunch nie zmieni w OWB przyciski na standardowe albo wykasuje klik "bookmarks"
[#6] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@MaveRick, post #5

Zainstalowalem i dziala. Program rozwija sie wspaniale. Grunch daje rady... chociaz w wypadku YAMa nie zadzialal, muzialem instalowac recznie - ciekawe?

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2011 22:02:18 przez Zbysiuk
[#7] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@_arti, post #3

dla klasyka jest superfrog :)
rozpakowany exec z owb zajmuje 58 mb, ile klasykow ma więcej ramu?
[#8] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@rzookol, post #7

zbysiuk: mam to samo. uznaje ze nie mam yama i juz. tak samo fortisa nie widzi.

na efice owb w zasadzie tez jest bez sensu. na szczescie stary dobry aweb dziala :)
[#9] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@Wojox, post #1

Poza mną nie ma nic idealnego na tym padole łez ;) Cieszy możliwość ściągania wielkich plików. To ja między innymi zwróciłem na to uwagę fabowi pokazując obrazek http://lubmil.ppa.pl/grab/owb-file5GB.png który wyjaśnia wszystko co się działo gdy ściągałem plik 5GB




Ostatnia aktualizacja: 26.12.2011 00:26:39 przez lubmil
[#10] Re: Odyssey Web Browser 1.16
A ja nie zasysam. Przecież w tym tygodniu powinien być MorphOS 3.0
[#11] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@Valwit, post #8

A tos mnie zaskoczyl, wydawalo mi sie, ze frortisa instalowalem przez gruncha.
[#12] Re: Odyssey Web Browser 1.16
Jak każda nowa wersja OWB, i tak cieszy mnie bardzo.:)
Choć, niestety, nadal nie potrafię uzyskać "ć" w dokumentach google'a.
[#13] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@waldiamiga, post #10

może jednak zassij nowe OWB
[#14] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@Zbysiuk, post #11

jak najbardziej mozna. u mnie jednak nie rozpoznaje ze juz jest zainstalowany,
[#15] Re: Odyssey Web Browser 1.16
Czy u Was rowniez video na youtube (na inncyh stronach z kazdym video html5 tez) nie wyswietla sie plynnie w "normalnym" trybie okienkowym ? Po przelaczeniu na full screen jest plynnie, a w okienku niestety rwie. Wrzucilem przykladowy filmik.

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2012 20:53:43 przez cactoos
[#16] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@cactoos, post #15

Włącz sobie CPU Gauge i będziesz wiedział wszystko. 720p w okienku zżera do 98% mocy Miniacza G4 1.5 GHz, a na fullscreenie - max. 33%. Skąd taka różnica? Otóż, jak zapewne przeczytałeś w instrukcji obsługi programu:

This fullscreen mode is particularly important, since OWB uses overlay output in this mode, which makes it about 3 times faster, synchronized on VBL, and smoother as well, compared to windowed mode.
[#17] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@recedent, post #16

No to troche lipa, bo 720p to to konkretne video ma tylko w opisie (tak naprawde to jest 360p). Zrobie jeszcze test z 240p, bo z tego co pamietam byly identyczne rezultaty. Niemniej jednak dzieki.
[#18] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@cactoos, post #17

Może i masz rację... Ale YT w rozdziałce 720p na pewno da się oglądać na Miniaczu na fullscreenie. Niestety, 1080p to już za dużo. Ale może kiedy już będzie odblokowany tryb AGP...
[#19] Re: Odyssey Web Browser 1.16

@recedent, post #18

Raczej do 1080p to minimum będzie PowerBook 1.67 Ghz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem