Komentarze do artykułu: Ishar - Legend of Fortress - rozwiązanie

[#1] Re: Ishar - Legend of Fortress - rozwiązanie
parę uwag, tak na początek:
- zabierając tablicę runiczną z zaklętego domu nie trzeba tracić drużyny - wystarczy przygotować odpowiednią miksturę. To samo dotyczy oddawania księżniczki (opisy składników są na sieci) - ale to tylko świadczy o tym jak fajna jest ta gra, i na ile sposobów można sobie poradzić (na krogha też są łatwe sposoby)

ale solucja fajna

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2012 12:02:36 przez jokov
[#2] Re: Ishar - Legend of Fortress - rozwiązanie

@jokov, post #1

Żeby już nie szukać po sieci, to przed wejściem do zaklętego domu każdy członek drużyny musi wypić napój brainwash.
[#3] Re: Ishar - Legend of Fortress - rozwiązanie
Witam

W ostatnie Święta (Boże Narodzenie 2022) ukończyłem ISHAR 1 na Amidze. Grałem łącznie około pól roku.

Pozwolę sobie przedstawić moje uwagi które zapamiętałem z gry:

1. Z "Pick Lock" nigdy nie korzystałem, próbowałem czasem coś otworzyć, ale nic się nie udało.
2. Azalghorma słychać z pewnej odległości, tak więc odnajdziemy Go spokojnie.
3. Gdy przekażemy Żółwia, wówczas otrzymamy Żółwią Maść - zapewne zrobioną z naszego żółwia. Gdy zabijemy tego wędrownika któremu przekazaliśmy Żółwia - Żółw z Niego wypadnie z powrotem cały i zdrowy;)
4. Aby wyciągnąć miecz wbity w skałę cała nasza drużyna musi przekraczać 63 punkty siły (łącznie wszyscy muszą mieć tyle siły)
5. Ciekawa sytuacja jest w "Famous Forbidden House" gdzie zbieramy tablicę runiczną nr 3. Zakładamy ,że wchodzimy tam jedną postacią (reszty postaci nie ma). Postać zostaje zatruta - leczymy ją. Każda nowo przyjęta postać jest zatruta, pomimo iż nie było Jej gdy wchodziliśmy do tego domu.
6. Jak dla mnie to nie ma innej opcji - trzeba wytworzyć lek na odkochanie naszego bohatera. Wystarczy jedną osobą wybrać
7. Jedyne miejsce gdzie wrogowie respawnują się pomimo nie opuszczenia okolicy to Świątynia Ishar
8. Jak dla mnie to gra jest bardzo trudna, granie bez solucji i mapy to udręka. Wieczne błądzenie. Chociaż z drugiej strony otwarty świat w tej grze prezentuje się przepięknie, do tego muzyka która w ogóle nie nudzi. W tle słychać odgłosy ptaków, rechotanie żab etc.

Polecam grę - fajna wędrówka.
3
[#4] Re: Ishar - Legend of Fortress - rozwiązanie

@Hubez, post #3

Ishar 1 jest świetny, choć nadal będę uparcie twierdził, że udręka i wieczne błądzenie ma miejsce przede wszystkim w przypadku trzeciej części tej serii, gdzie przenosisz się w czasie.

Coś robisz w przeszłości, nie do końca wiesz gdzie szukać późniejszej zmiany w teraźniejszości/przyszłości i potem szukasz...

Od siebie dorzuciłbym, że warto korzystać z opcji słuchania plotek w tawernach. Jak grasz bez solucji, to potrafią co nieco podpowiedzieć :)
1
[#5] Re: Ishar - Legend of Fortress - rozwiązanie

@Hubez, post #3

no to czas na Fate Gates of Dawn - najwiekszy Amigowy RPG jaki powstal, o niebo wiekszy od Ishara.
Niestety mnie odrzucila grafika w tej grze ale mniej wymagajacy gracze ponoc byli zachwyceni ogromem swiata i roznorodnoscia postaci.
[#6] Re: Ishar - Legend of Fortress - rozwiązanie

@selur, post #5

Obadałem temat. Muszę w to zagrać, chociaż skosztować..

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2023 16:26:05 przez juen
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem