Komentowana treść: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a
[#1] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a
I to mnie się podoba. Motyl rulez! OK
[#2] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a
Grafika powala. Nie ma rady, trza zassać i przetestować.
[#3] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a
Kurde, kurde, kurde :) OK
[#4] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a
Smaczku dodaje fakt, że twórcą Cube jest Wouter van Oortmerssen. Twórca Amiga E.
[#5] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@Sventevith, post #4

Czy wam te linki działają? Czy już się tym zajęła ACTA? :
[#6] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@Mayolika, post #5

U mnie działa.
[#7] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a
W sensie prędkości/skokowości działania to gra działa wolniej niż Quake I na mojej A1200 z Apollo 1240/40Mhz, inaczej mówiąc - nie da się grać, gdyby nie to byłoby super.
[#8] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a
mapa opór zerżnięta z Red Faction ! Autorzy mogą mieć problem z ACTA ahahaha
[#9] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a
Trzeba przyjrzeć się temu tytułowi bliżej - choć nie gustuję w takich grach - zobaczyć można. OK
[#10] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@PrzemasIII, post #8

Na screenshotach widać też mapę z Quake.. i pewnie więcej "inspiracji" było :D Co niektóre mi starego, dobrego Unreala przypominają.
[#11] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@okejokej, post #10

ściągne żeby sprawdzić organoleptycznie
[#12] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@okejokej, post #10

W sumie to chyba Cube bazuje na Quak`u -jeśli chodzi o mapy, albo się mylę
[#13] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@(V)(I)mothe(P), post #9

ściągnięte, sprawdzone, SŁABE
[#14] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a
A z którą wersją gry ten port działa? Dla Windows, Linux czy Mac ?
[#15] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@gilban, post #14

Ja pobrałem archiwum z wersją dla Linuxa.
[#16] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@PrzemasIII, post #13

Niestety muszę przyznać że cudo to nie jest (nie lubię sieciowych gier) a samemu wiadomo jak się w takie gry - totalna nuda (tak samo jak w QUAKE 3). Może kiedyś ;P
[#17] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@(V)(I)mothe(P), post #16

Nie nuda. Po prostu nie lubisz takich gier. Wiem jak to jest, bo ja też nie potrafię w tego typu gry grać dłużej niż 3 minuty. :) A w multiplayer to już zupełnie.
[#18] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@MDW, post #17

No, jak by mnie zbashowali kilkanaście razy w ciągu tych 3 minut to też bym wyłączył.
[#19] Re: Cube 2: Sauerbraten dla MorphOS-a

@MDW, post #17

Być może, ale Cube jak i Cube 2 - dla mnie to to samo co Quake 3 którego jakoś nie cierpię. Lubię gry solo ( ;) ). Była jedna taka gra w którą zagrałem w sieci to Aliens vs Predator ( zmiata z powierzchni Quake i te Cube). Ale to było kilka lat temu i to taki mały epizod z tym związany ;P .

Wracając do tematu, zagrałem sobie jeszcze raz i dalej nic z tego, wytrwałem 5 min i 24 sekundy ;POK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem