Komentowana treść: Sekcja Bounty na morphos.pl
[#1] Re: Sekcja Bounty na morphos.pl
Aby tak dalej i portal mosrphos się rozwijał teraz czas na galerię.
[#2] Re: Sekcja Bounty na morphos.pl
zaglądnąłem na waszą rozmowę, przeportujcie sobie KOffice/Calligra, który jest na QT

współczesny system bez pakietu biurowego, hmm, ciężka sprawa
[#3] Re: Sekcja Bounty na morphos.pl

@rwks, post #2

Office jakiś jest - ja mam np. AmigaWritera, jest TurboCalc. Kwestia, że trochę słabe jak na dzisiejsze czasy.
[#4] Re: Sekcja Bounty na morphos.pl

@rwks, post #2

a jest QT na morphosa ?
[#5] Re: Sekcja Bounty na morphos.pl

@MaaG^dA, post #4

Nie ma i mam nadzieje, że nie będzie.
[#6] Re: Sekcja Bounty na morphos.pl

@Sventevith, post #5

na AOS z tego co widzę jest, więc nie byłoby problemów na wasz system, o ile się orientuję

ja się nie obrażam na nienatywne biblioteki i wieloplatformowość, zwłaszcza, że dana aplikacja potrafi nieźle wypełnić lukę w oprogramowaniu do czasu pojawienia się czegoś natywnego

w waszej rozmowie pod linkiem często wspominaliście o Abiwordzie, toż to flagowy produkt linuksowy, zatem co by było złego w pakiecie office pod QT?
[#7] Re: Sekcja Bounty na morphos.pl

@rwks, post #6

Widzisz, można portować szybko i niechlujnie, albo można to zrobić bardziej elegancko (vide: Scribble/Scintilla).
[#8] Re: Sekcja Bounty na morphos.pl

@AS, post #3

a jak się sprawuje Google Office z poziomu przeglądarki?
[#9] Re: Sekcja Bounty na morphos.pl

@rwks, post #8

normalnie jak Google Office z poziomu przeglądarki.
[#10] Re: Sekcja Bounty na morphos.pl

@recedent, post #7

Co nie zmienia faktu, że taki port Qt4 na pewno by nie zawadził morphosowi. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem