Komentowana treść: AmiWaWa 4
[#1] Re: AmiWaWa 4
W SWOS-a zagram na świeżości chyba, bo mam dżoja bez przycisku fire :). Fajnie będzie, wybieram się.
[#2] Re: AmiWaWa 4
No ja się też wybieram ale nie wiem jeszcze czy na 100 % będe
[#3] Re: AmiWaWa 4
Czy 18ta to sztywna godzina końca party, bo wprawdzie się wybieram, ale więcej czasu spędzę w pociągu niż na samym party...
[#4] Re: AmiWaWa 4

@pampers, post #3

Nie jest to sztywna godzina.
[#5] Re: AmiWaWa 4
Również planuję się wybrać, więc AROS najprawdopodobniej również będzie reprezentowany :)
[#6] Re: AmiWaWa 4

@deadwood, post #5

I EfikaMX ???? :P
[#7] Re: AmiWaWa 4

@Drako^lM, post #6

Wlaściwie czemu nie ;)
[#8] Re: AmiWaWa 4

@deadwood, post #5

Witamy AROSA, myślę, że będzie trochę pytań od uczestników.
[#9] Re: AmiWaWa 4
Też będę, zrobię krótki pokaz DigiBoostera 3. Jeszcze nie do nabycia, ale premiera nowej bety (przedostatniej, albo nawet ostatniej...?).
[#10] Re: AmiWaWa 4

@pampers, post #3

a moze autobusem z Gdanska do Warszawy i spowrotem za 50-60 zl ?
akurat przyjazd (10.15) i odjazd (19.30) z Warszawy jest o dogodnych godzinach
[#11] Re: AmiWaWa 4
O jaki gitny plakat w stylu lat 90-tych! :)
[#12] Re: AmiWaWa 4

@Norbert, post #10

A jedziesz też? Jakoś nie lubię autobusów, nóg nie można rozprostować, wyjść na dymka do kibelka też nie można ;)
[#13] Re: AmiWaWa 4
A kto tam bedzie prezentowal Minimiga?
Ogarnieto juz jakos temat kosci AGA w tym sprzecie, czy dalej jedynie pojedyncze obrazki mozna obejrzec?
[#14] Re: AmiWaWa 4

@Duracel, post #13

Zapewne będzie to Gorzyga.
[#15] Re: AmiWaWa 4

@Duracel, post #13

Prawdopodobnie ja z jeszcze jednym kolegom będziemy pokazywać, starego, klasycznego Minimiga wraz z dodatkami (pamięć i ARM Controller), ale może uda nam się jeszcze niespodzianka :)
[#16] Re: AmiWaWa 4

@gorzyga, post #15

Fajnie, jestem zainteresowany krótkim wykładem. A na dzień dzisiejszy skąd czerpać wiedzę na temat postępów Minimiga w zmaganiu z AGAtą? Możesz coś powiedzieć z własnego doświadczenia?
[#17] Re: AmiWaWa 4

@krashan_, post #9

Też będę, zrobię krótki pokaz DigiBoostera 3.

Niestety pokazu DigiBoostera 3 nie będzie.
[#18] Re: AmiWaWa 4

@krashan_, post #17

A co się stało się?
[#19] Re: AmiWaWa 4

@Duracel, post #18

A co się stało się?

Nic się nie stało. Po prostu nie będzie prezentacji.
[#20] Re: AmiWaWa 4

@krashan_, post #19

Ale jednak coś się stać musiało.
[#21] Re: AmiWaWa 4

@parallax, post #20

Ale jednak coś się stać musiało.

Nie bądź taki Wacuś the Detective .
[#22] Re: AmiWaWa 4
Mam 1 miejsce na trasie Rybnik-Tychy-Warszawa, na pewno "tam" a być może "powrót" :)
[#23] Re: AmiWaWa 4

@Duracel, post #16

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo osobiście nie biorę udziału w pracach nad tym projektem. Mam jednak nadzieję, że na imprezie pojawi się ktoś, to coś będzie mógł na ten temat powiedzieć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem