Komentowana treść: Silesian Amiga Classic Party 13 - zdjęcia
[#1] Re: Silesian Amiga Classic Party 13 - zdjęcia
A widzę że Efika cała i zdrowa - bo niestety jej nie widziałem przed wysyłką :( - ogólnie to widać że brać amigowa dobrze się bawi OK;)
[#2] Re: Silesian Amiga Classic Party 13 - zdjęcia

@(V)(I)mothe(P), post #1

nawet bardzo dobrze :) nawet flaszeczke robili

BTW bardzo ladny black C64
[#3] Re: Silesian Amiga Classic Party 13 - zdjęcia
Co to za elektronika na co 3-4 zdjecu? Ta, na koncu podpieta do jeszcze czegos.
[#4] Re: Silesian Amiga Classic Party 13 - zdjęcia

@_arti, post #3

Napis "Konami" na płytce kojarzy mi się jeno z producentem automatów do gier tzw. "Arcade". Być może to bebechy jakiejś "grającej szafy", a pod koniec zdjęć widzimy proces zrzucania tzw. "ROMu"?

Co do Efiki - ech, moje maleństwo... Tatuś się stęsknił (chlip...). Widzę, że zdrowo system przeskórkowany, ale najważniejsze, że działa i służy szczytnej sprawie. Pewnie niedługo wyląduje na zasłużonej emeryturze, bo powoli rolę "wędrowniczków" przechwytują Miniacze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem