Komentowana treść: ACA-1231 - informacja od producenta
[#1] Re: ACA-1231 - informacja od producenta
ja cię, ale bugów
na przyszłość lepiej niech niech nie oszczędzają na betatestach bo jak widać średnio się to im opłaciło...
[#2] Re: ACA-1231 - informacja od producenta

@XoR, post #1

Za wyjątkiem problemów z chłodzeniem (co faktycznie powinno być wychwycone przed wprowadzeniem do oferty), pozostałe błędy zależą od konfiguracji, a z racji ich mnogości chyba nie opłaca się wstrzymywać sprzedaży, bo 10 użytkownikom coś nie działa (dwa ostatnie problemy nie występują u wszystkich). Premiera ACA 1231 i tak była opóźniona o ponad 3 miesiące.

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2012 07:42:07 przez mailman
[#3] Re: ACA-1231 - informacja od producenta

@mailman, post #2

Poza tym, to taki retro klimat, kanapki gryzace sie :D
Duzy plus ze toto jest produkowane i posiada gwarancje.
[#4] Re: ACA-1231 - informacja od producenta

@XoR, post #1

A co chciałbyś za 030 zapłacić 1000zł???

Fajnie że wychodzi jakiś nowy konkretny sprzęt, bo stare karty coraz droższe. Szkoda tylko że na 040/060 szanse są minimalne. :(
[#5] Re: ACA-1231 - informacja od producenta

@tom256, post #4

Ja mimo wszystko nie zamieniłbym mojego Blizza 1230/50 na żadne ACA. Gwarancja to jest plus ale na tym koniec. Co z tego że karta jest nowa, laminat jest nowy i złącze, najważniejsze układy są pełnoletnie i na dodatek przeforsowane skoro bez radiatorów pracują niestabilnie.
Wolę dać 750 za starego Blizza. Ot moje zdanie
[#6] Re: ACA-1231 - informacja od producenta

@Wojski, post #5

I dlatego stare Blizzardy nadal są pożądane.
Swoją drogą nie rozumiem Jensa: skoro karta ma być głównie do WHDLoad to po co na siłę chce z niej zrobić "Blizzard killera" i śrubuje wszystkie parametry na maksa?
A potem wychodzą różne problemy...
Ja na jego miejscu nawet obniżyłbym taktowanie procka i zwiększył czasy dostępu do chipsetu A1200 tylko po to żeby uniknąć problemów i niezadowolonych użytkowników (i zamieszania na forach).
No ale jak się chce robić coś na siłę...
[#7] Re: ACA-1231 - informacja od producenta

@stachu100, post #6

Sądzę ze dlatego że chcę wycisnąć wszystko co się da z 1200.

Ale fakt, mało biznesowe podejście.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem