Komentowana treść: Pyrkon 2012
[#1] Re: Pyrkon 2012
Ktoś z PPA-owców wybiera się w kwietniu na wrocławską imprezę? W który dzień - pierwszy czy drugi?
[#2] Re: Pyrkon 2012

@MDW, post #1

Być może ja się pojawię w pierwszy dzień, chociaż mam nadzieję, że to nie będzie wyglądało tak, że na jednym stoliku będzie A1200 czy A500, przy której staniemy na sekund pięć jak przy kapliczce i odbijemy się jak lemingi z gry Lemmings.
[#3] Re: Pyrkon 2012

@grxmrx, post #2

Nie obiecuję ale bardzo możliwe, że też się wybiorę. Skoro będziesz w pierwszy dzień to i jak w pierwszy się zjawię. Zresztą sobota też jakoś bardziej mi pasuje niż niedziela.
[#4] Re: Pyrkon 2012

@MDW, post #1

Ktoś z PPA-owców wybiera się w kwietniu na wrocławską imprezę? W który dzień - pierwszy czy drugi?


Ja, i to na oba dni, bo jestem jednym z organizatorów

Być może ja się pojawię w pierwszy dzień, chociaż mam nadzieję, że to nie będzie wyglądało tak, że na jednym stoliku będzie A1200 czy A500, przy której staniemy na sekund pięć jak przy kapliczce i odbijemy się jak lemingi z gry Lemmings.


Na ostatnim DKiG włączonych Amig było 4: A1200x2, CD32 i CDTV. Mieliśmy mało miejsca. Teraz tak nie będzie, bo miejsca będzie znacznie więcej, więc zadbamy o to, by nie było tak, jak mówisz.

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2012 16:47:45 przez OSH

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2012 16:49:18 przez OSH
[#5] Re: Pyrkon 2012

@OSH, post #4

Uwielbiam konwenty (M&A, fantasy), bylem na Pyrkonie chyba w roku 2004? ;) W tym roku sie nie wybiore (a szkoda), ale w przyszlym moze uzycze tez i swoich sprzetow retro? Np A4000. :)

A i przyznam, ze na konwenty jezdze glownie dla ludzi, atrakcje na ogol stanowia drugorzedna "moc" ;).
[#6] Re: Pyrkon 2012

@jw_amigowiec, post #5

Byłem na Pyrkonie w zeszłym roku, klimat naprawdę świetny. Atrakcji nie sposób zliczyć :)
Gdybym miał do Poznania nieco bliżej chętnie wybrałbym się i w tym roku. Myślę, że A4000 mogłaby zrobić niezłą furorę na takim stanowisku starych komputerów, zwłaszcza wśród dawnych posiadaczy A500. W końcu mało który z nich widział w życiu bardziej rozbudowaną konfigurację niż A500 + 0.5MB slow.
[#7] Re: Pyrkon 2012

@grxmrx, post #2

Planowałem zjawić się w pierwszy dzień i niestety wygląda na to, że jeżeli się zjawię to w drugi. :( Powód? Ano idę na jakiś ślub (nie wesele). Z zasady nie chodzę na wesela, na śluby tylko wyjątkowo. No ale ten jest wyjątkowy więc się na nim pojawię. Jednak drugi dzień powinien się udać (jak nic nie wyskoczy).

Ktoś planuje być w drugi dzień we Wrocławiu?

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2012 12:18:04 przez MDW
[#8] Re: Pyrkon 2012
ehhh ja od lat się nie udzielam organizacyjnie

jestem, we własnej osobie, pomysłodawcą tego konwentu

tak tak i nie inaczej

sam pomysł narodził się na Krakonie Roku Pańskiego 1997
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem