Komentowana treść: Uropa² - The Ulterior Colony - recenzja
[#1] Re: Uropa² - The Ulterior Colony - recenzja
Ach Vulcan, jedna z ostatnich firm wydających komercję na Amigę. Brawa dla PopoCopa za reckę.
[#2] Re: Uropa² - The Ulterior Colony - recenzja

@Hextreme, post #1

Dzięki.
[#3] Re: Uropa² - The Ulterior Colony - recenzja
Ukończyłem grę bez większych problemów kilka razy i to czysto. Na wszystkie problemy są sposoby. Natomiast na którymś z amigowych kompaktów jest wersja rozszerzona. Z tego co mi się wydaje są tam komunikaty mówione głosem czy dodatkowe animacje i gra zajmuje kilkadziesiąt megabajtów.
[#4] Re: Uropa² - The Ulterior Colony - recenzja

@prophesore, post #3

Kończyłeś grę w wersji shareware, czy tą wydaną przez Vulcan? Na tej drugiej są właśnie komunikaty mówione głosem i renderowane intro.
[#5] Re: Uropa² - The Ulterior Colony - recenzja

@PopoCop, post #4

To była wersja Shareware. Tą bardziej rozwiniętą uznałem za ciekawostkę i nie grałem w nią.
[#6] Re: Uropa² - The Ulterior Colony - recenzja
Jedna z ostatnich poważnych gier na Ami.

Nawet w SS ją wysoko ocenili.
[#7] Re: Uropa² - The Ulterior Colony - recenzja

@prophesore, post #5

Ja grałem w wersję CD-ROM, wydaną przez Vulcan i może stąd te problemy, które opisałem w recenzji.
[#8] Re: Uropa² - The Ulterior Colony - recenzja

@PopoCop, post #2

Nie ma za co drogi kolego za podtrzymywanie wspaniałych amigowych tradycji, czyli pisania o oprogramowaniu pisanym z myślą o Amidze. Uropa² - The Ulterior Colony do takich gier należy z pewnością.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem