Komentowana treść: AmiWaWa 4 - raport
[#1] Re: AmiWaWa 4 - raport
Z opisu wynika, że był niezapowiedziany gwóźdź programu: Minimig z 060+AGA i enhPaula - czyli sprzęt będący znaczącą konkurencją NatAmi. Doskonale, żałuję że nie byłem.
To polska produkcja?

Wieść chyba pójdzie w świat bo na liście obdarowanych joystickami same zagraniczne nazwiska
[#2] Re: AmiWaWa 4 - raport
Można gdzieś obejrzeć prace z konkursu graficznego?
[#3] Re: AmiWaWa 4 - raport

@Radek_Cz, post #2

Wrzucę tutaj wieczorem- jedna z nich będzie wymagać druku na folii ;)
[#4] Re: AmiWaWa 4 - raport

@Skotos, post #1

Minimig2 z AGA był niezapowiedzianą niespodzianką na AmiWaWa. Yaqub jest Polakiem, ale ile miał pomocy z poza Polski to trzeba zapytać się jego.

W SWOSa grał kolega z Włoch i co ciekawe wylosował drużynę polską :D - nie wszedł jednak do finału.
[#5] Re: AmiWaWa 4 - raport

@AS, post #4

wlasnie...
patrzylem na wyniki SWOS'a i wydaje mi sie ale chyba mialem grac o 3cie.
Chyba ze cos mi sie pomylilo:)
[#6] Re: AmiWaWa 4 - raport

@Radek_Cz, post #2

Można gdzieś obejrzeć prace z konkursu graficznego?

By nie było wątpliwości - chodzi o konkurs podobny do tego z AmigaX Party - czyli kolejne zgadywanki:D O pojedynkowaniu się na umiejętności rysowania możemy pomyśleć za rok.

A oto AmiWawowy konkurs. Składa się z 3 części, z czego przygotowanie jednej z nich zajęło mi trochę więcej czasu niż przewidywałem, dlatego pozostałe dwie musiałem nieco uprościć (względem AXP)

1) Rozpoznaj animacje oraz postacie
Arkusz przedstawiał 4klatkowe animacje, które można odtwarzać z wykorzystaniem dołączonej "przesłony" wydrukowanej na folii. Iluzja optyczna nie jest jednak konieczna do odgadnięcia tytułów, można poradzić sobie bez.
Punktacja:
1p - za tytuł gry
1p - za nazwę każdej postaci
Karta animacji
Przesłona do druku na folii

2) Rozpoznaj grafiki przekonwertowane do formy C64
Czyli wykorzystałem odnalezione niedawno narzędzie. Podobnie jak wyżej:
1p - za tytuł gry
1p - za nazwę postaci
Grafiki C64

3) Znajdź różnice
Dwa obrazki różniące się (bodajże) 11 szczegółami. Za każdą, jednoznacznie opisaną różnicę przyznawany był 1 punkt.
Wersja 1
Wersja 2

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2012 23:36:47 przez Radov
[#7] Re: AmiWaWa 4 - raport

@Radov, post #6

Haha ale jazda, powinienem był się domyślić że chodzi o konkurs jaki był na AXP...
...ale nie ma się co dziwić jak mózg pracuje jak frania podłączona do 3 fazy
[#8] Re: AmiWaWa 4 - raport

@AS, post #4

Bazą dla "MiniMiga 2.0" (jak to go niektórzy nazywają) jest Replay (z FPGA Arcade) - i to jeszcze ten pierwszy.

Tak czy siak, Natami Team chyba musi się wziąć do roboty :P
[#9] Re: AmiWaWa 4 - raport

@Skotos, post #1

No i bardzo fajnie się ten Minimig zapowiada :)
[#10] Re: AmiWaWa 4 - raport

@stefkos, post #5

Stefkos, parami polfinalowymi byli:

Magnus vs Lion oraz Duracel vs Neuroup. Ja przerabalem 4:2 (4:0) z Neuroupem walke o final (w grupie dostal ode mnie 5:0 ;P), a Lion wygral z Magnusem. Walke o 3 miejsce przegralem z Magnusem "zlotym golem" 3:2.

W sumie to dla mnie kompromitacja i nie powinienem sie tlumaczyc, ale nie jest fajnie grac w turnieju z cisnieniem 160/100 i ostrym bolem glowy. Dopiero w poniedzialek mi troche odpuscilo i wrocilo do normy. Z jednej strony dobrze sie stalo, ze wygral ktos inny zamiast mnie czy Westerna (ululal sie browarem i nie wyszedl z grupy) bo sie ktos faktycznie cieszyl i sprawilo mu to radosc, z drugiej chyba najbardziej mi zal mojego syna, bo myslal ze jak rok temu wygram no i troche to przezywal w drodze do domu. Obiecalem mu ze za rok sie odrobi straty ;) No i ak by to wygladalo jakbym sam sobie dyplom dawal ;) juz w tamtym roku mialem dylemat.

Swoja droga dziwi mnie ze nie moge znalezc jednej wypowiedzi Neuroupa na PPA, ba! nie widze nawet takiego uzytkownika, a pogadal bym z mila checia. Dziwnie mi sie tez gralo z Wlochem ktory gral Polska... ehh ten patriotyzm :)

Przy okazji faktycznie trzeba sie ustawic na jakies spotkanko i pograc bardziej na luzie. Jak masz czas w lipcu to zapraszam na dzialke do siebie do Komorowa. Dam znac dokladnie kiedy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem