Komentowana treść: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS
[#1] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS
Fajna ciekawostka OK
[#2] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@Skiba, post #1

W praktyce może być przydatne dla oprogramowania, które wymaga karty graficznej do działania... Z takim sterownikiem właściwie Indivision zachowuje się jak karta graficzna.

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2012 13:32:10 przez strim
[#3] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@strim, post #2

No i bomba, ciesze sie ze zamowilem, dla agaty pewnie bedzie niebawem. mam nadzieje.
[#4] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@strim, post #2

Fajna sprawa!
[#5] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@strim, post #2

Fantastycznie byloby gdyby to byla prawda .

Mam nadzieje, ze jesli komus praktycznie uda sie to cudo tak wykorzystac to napisze o tym jakis artykul, wzmianke. Chetnie zobaczylbym efekty, a pozniej moze rozwazyl zakup(choc i tak nie moge sie doczekac kolorowego super einku i monitorow nie niszczacych oczu)...
[#6] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@Skiba, post #1

No i niech zostanie tą ciekawostką, gdyż w praktyce prędkość działania jest bardzo wolna i z opóźnieniem ale za to wszystko jest w 256 kolorach jak na AGAcie. Być może kolejne uaktualnienia coś zmienią.

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2012 00:21:32 przez superbonio
[#7] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@superbonio, post #6

256 kolorów na OCS/ECS?
Znowu jakiś trik (jak w grze Universe), czy tryb HAM, czy patent związany z obsługą Graffity?
[#8] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@BULI, post #7

raczej te drugie
[#9] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@BULI, post #7

Przeczytaj recenzje w PPA#4.
[#10] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@strim, post #9

recenzja jest juz dostepna na ppa.pl, chyba wiem czemu
[#11] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@Skiba, post #10

Ta recenzja była na PPA od dwóch lat tylko nie wiem dlaczego nie było widoczna (to znaczy wiem dlaczego nie była, tylko nie wiem dlaczego nie było coś "odticknięte"). Poprawiłem to kilka dni temu. A Twój tekst pewnie też opublikujemy. Zawsze dwie opinie to więcej niż jedna ;)
[#12] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS

@mailman, post #11

O, dzięki. To można jeszcze zalinkować do tego artykułu ze strony z opisami papierowego PPA? Przy informacjach o numerze 4.
[#13] Re: Sterownik Picasso96 dla Indivision ECS
Opis wrażeń z użytkowania sterownika - tutaj.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem