Komentarze do artykułu: Burntime - szkoła przetrwania

[#1] Re: Burntime - szkoła przetrwania
Ciesze sie ze wam sie podoba moj poradnik :D, ale nie mogłem pozwolić zeby tak fajna gra nie miała profesjonalnego opisu. Przy okazji prosze tez o pomoc, bo jak zauważycie są pytajniki, bo.... wiem o istnieniu niektorych przedmiotow, ale ich nigdy nie znalazłem.

Jakby komus sie chciało pograć i znalazłby coś czego brakuje to wyslijcie mi na mail save'y.
Sądze ze tego co brakuje - wystepuje w wersji na PC, a na Amisię to troche była obcieta, chyba ze w wersji na AGA to uwzglednili
[#2] Re: Burntime - szkoła przetrwania

@Alone_knight, post #1

Bardzo pożyteczny poradnik, jako fan Fallouta grałem w tą grę paręnaście lat temu. Generalnie prócz wrogich bohaterów za przeciwników mamy dzikie psy i mutantów. Zauważyłem że psy atakują gracza zawsze, za to mutanci różnie. Z niektórymi można było nawet porozmawiać, ale ich wypowiedzi w przeciwieństwie do ludzi były bardzo "bełgotliwe". Z listy przedmiotów o ile pamiętam to ubrania można było nosić na sobie, ale nie pamiętam aby zwiększały obronę bohatera.
[#3] Re: Burntime - szkoła przetrwania

@Gżegżółka, post #2

Ubrania "nosić" sie da ale w plecaku i nigdzie nie udało mi sie dowiedziec czy nawet samemu sprawdzić czy wpływaja na wielkość obrażen, bo to bardzo losowe. Sadze ze nie, ale to moje zdanie. Zreszta podstawa gry to ... unikanie osobistej walki. Lepiej dac gosciowi mieso i nóż i niech on ząłatwi wrogów.
[#4] Re: Burntime - szkoła przetrwania
Bardzo dobra gra z tamtych lat, polecam polskie muarab, które idealnie oddaje tamten klimat jednocześnie wprowadzając sporo innowacji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem