Komentowana treść: Wtyczka do obsługi formatu FLI i FLC dla Hollywood
[#1] Re: Wtyczka do obsługi formatu FLI i FLC dla Hollywood
Hollywood staje się bardzo rozbudowanym programem. Podejrzewam, że drzemią w nim wielkie możliwości. Trzeba będzie kupić z ciekawości. Szczególnie interesuje mnie możliwość tworzenia prezentacji jak w Scala MM.
[#2] Re: Wtyczka do obsługi formatu FLI i FLC dla Hollywood

@Cargo, post #1

Tak a najbardziej niesamowite jest to że program robi jeden gość , jestem dla niego pełen podziwu. Też chodzi mi po głowie kupno Hollywooda i designera ale to koszt ok. 600zł za pakiet. Fakt że inne programy w tym temacie są droższe ale jednak narazie mnie na niego nie stać ew. jakiś wspólny zakup może byłoby taniej .
[#3] Re: Wtyczka do obsługi formatu FLI i FLC dla Hollywood

@vegeta, post #2

No trochę drogo. Podejrzewam, że nawet przy zbiorowym zakupie wielkiego rabatu byśmy nie dostali. Chyba, że wspólne zakupy AOS 4.x/Morphos to może wtedy?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem