Komentarze do artykułu: Alien Breed 3D

[#1] Re: Alien Breed 3D
Zgadzam się w 100% z recenzentem. Grafika słaba, ale grywalność duża. Właśnie wróciłem do AB3D po wielu latach i ukończyłem grę (kiedyś zaciąłem się na jakimś etapie). Jedyne czego mi w grze brakuje to broni typu CKM, która może pruć seriami - byłaby idealna do pomieszczeń pełnych silnych obcych.
Na zakończenie wspomnę o recenzji AB3D zamieszczonej kiedyś w ACS. Autor pisał w niej m.in. o robocie i dużym obcym, których można spotkać na 8 i 16 etapie. Co w tym dziwnego? Otóż recenzent ACS napisał, że są to przeciwnicy trudni do zabicia, ale na szczęście nie trzeba ich eliminować aby ukończyć etap - wystarczy ich unikać. Jest to dość dziwne, bo robota i obcego trzeba zabić żeby zdobyć klucze. Czyżby w ACS grali wspomagając się cheatami? :)
[#2] Re: Alien Breed 3D

@PopoCop, post #1

Nigdy nie zapomnę tego robota który nagle wyszedł z pomieszczenia i zaczął walić we mnie z granatnika. W panice uciekałem w kółko po arenie i tylko słuchałem jak eksplodują za mną granaty
[#3] Re: Alien Breed 3D

@PopoCop, post #1

Mi nawet grafika nie przeszkadzała w graniu a byli tacy co narzekali, że grafika nie taka, słaba jakość (moc - bo Doom miał lepsze) broni do odstrzeliwania przeciwników. Etap z tym dużym obcym ( pierwszym razem się go przestraszyłem i od razu mnie z zaskoczenia dorwał), potem to już była ciężka walka i kilkanaście razy podejście aby go dorwać - zabawa przednia. Alien Breed 3D po prostu klasyka sama w sobieszeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem