Komentowana treść: WinUAE 2.4.1
[#1] Re: WinUAE 2.4.1
Zaraz zacznie się wątek o 2.4.2 beta 1 :D
[#2] Re: WinUAE 2.4.1
Lista zmian i poprawek powinna być w tym niusie
[#3] Re: WinUAE 2.4.1

@azazel44, post #2

Zobacz jak wygląda ta lista na stronce docelowej ;)
[#4] Re: WinUAE 2.4.1

@BULI, post #3

Wiem jak tam wygląda
[#5] Re: WinUAE 2.4.1
WinUAE to cudo. Dzieki WinUAE moge poznac uroki posiadania szybkiego 68k :D, co wymaga normalnie zakupu dosc drogiego sprzetu.
[#6] Re: WinUAE 2.4.1

@azazel44, post #2

Lista zmian i poprawek jest - wystarczy nacisnąć na odnośnik i proszę - jak na tacy ;)
[#7] Re: WinUAE 2.4.1

@(V)(I)mothe(P), post #6

google translator ssie
[#8] Re: WinUAE 2.4.1

@gx, post #5

Zgadzam się z tobą OK . Jeszcze tak szybki 68k nigdy nie był i nie będzie .
[#9] Re: WinUAE 2.4.1
A pliku dla tłumaczy jak nie było, tak nie ma. :(
[#10] Re: WinUAE 2.4.1

@APC74, post #9

Gdzie jest spolszczenie ?
[#11] Re: WinUAE 2.4.1

@azazel44, post #2

Przetłumacz, zamieścimy.
[#12] Re: WinUAE 2.4.1

@azazel44, post #10

Nie umiesz czytać co napisano w poście #9, na który odpowiedziałeś?
[#13] Re: WinUAE 2.4.1

@mailman, post #12

Ach rozumiem... Nie widziałem jak to wygląda od praktycznej strony. Czyli przy nowej wersji, zaprawieni tłumacze otrzymują od autora WINUAE plik, który spolszczają.
Sorry nie widziałem, mea culpa
[#14] Re: WinUAE 2.4.1

@azazel44, post #13

Spox. :) Tłumaczenie powinno być dziś wieczorem - właśnie wróciłem z pracy i odpalam ResHacka.
[#15] Re: WinUAE 2.4.1
Ciekawe kiedy (i czy) powstanie idea emulacji kart PowerPC, popędzana jakimś bounty.
[#16] Re: WinUAE 2.4.1
[#17] Re: WinUAE 2.4.1

@APC74, post #16

nie ma jeszcze ;)
[#18] Re: WinUAE 2.4.1

@phl22, post #17

Ależ jest, jest - najpierw robię upload na stronę a później zamieszczam info na PPA. :)
Reset cache przeglądarki na pewno pomoże. :)
[#19] Re: WinUAE 2.4.1

@APC74, post #16

Dzięki APC74.OK
[#20] Re: WinUAE 2.4.1

@APC74, post #18

Świetna robota ! Wielkie dzięki !OK
[#21] Re: WinUAE 2.4.1

@OSH, post #1

Zaraz zacznie się wątek o 2.4.2...

Mam nadzieję, że nie będziemy musieli czekać do wersji 2.4.2 na naprawę błędu w JIT.
[#22] Re: WinUAE 2.4.1

@APC74, post #21

A czym objawia się ten błąd ?
[#23] Re: WinUAE 2.4.1

@azazel44, post #22

W CPU i FPU ustaw jakiś procesor obsługiwany przez JIT i w Zaawansowane ustawienia JIT "pomachaj " suwakiem od ustawiania rozmiaru cache.
Po kilku przesunięciach suwaka robi się on "zaghostowany", no i jakoś trudno odczytać wartość przydzielonej pamięci z okienka przy suwaku. ;)
[#24] Re: WinUAE 2.4.1

@APC74, post #23

Rzeczywiście, z tym że to się objawia tylko jak przesuniesz suwak całkiem na lewo a naprawić (od-ghostować) go można równie prosto - klikając raz w suwak powyżej do zmiany CPU Speed.
[#25] Re: WinUAE 2.4.1

@Shoonay, post #24

Wiem
[#26] Re: WinUAE 2.4.1

@APC74, post #25

O i pojawiła się kolejna beta z masą poprawek. Autor chyba siedzi 24h/dobę przy poprawie Winuae ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem