Komentowana treść: DigiRoller 1.2
[#1] Re: DigiRoller 1.2
DigiRoller to jest takie lizanie nowego DigiBoostera przez papierek. Drażnienie klienta. ;) Ale bardzo pozytywne drażnienie.
DigiBooster3 powoli staje się kultowy jak Dodge Challenger 1970-74. Wybaczcie porównanie - wczoraj znów oglądałem "Vanishing Point" i od rana nie mogę patrzeć na normalne samochody (Deftronic - nie odzywaj się). ;)

Niemal za każdym razem to piszę ale i tym razem nie odpuszczę. Pomimo tego, że pojęcia nie mam o dźwięku to DigiBooster3 mnie niezmiernie cieszy. Mogę piać z zachwytu nad MorphOSowym MPlayerem czy Blenderem. Ale to DigiBooster3 jest dla mnie wartością najwyższą. To w pełni amigowy produkt, nie jakieś opensourcowe, multiplatformowe cudo przystosowane bardziej lub mniej do amigowej filozofii. Trzymam kciuki baaardzo mocno za DB3.
[#2] Re: DigiRoller 1.2

@MDW, post #1

DigiBooster3 powoli staje się kultowy jak Dodge Challenger 1970-74

Jakoś mnie to nie cieszy. Powinien być dawno wydany zamiast kultowy. No ale przebijam się jakoś przez tzw. szarą codzienność z nim. W końcu go nabędzie 10 osób i będzie się można upić z radości.
[#3] Re: DigiRoller 1.2

@krashan_, post #2

To będziemy brać po dwa ;)
[#4] Re: DigiRoller 1.2

@ede, post #3

Jak trzeba będzie to będziemy. Nie pierwszy to już raz. Pamiętam jak kupowałem dwa numery Magazynu Amiga żeby choć trochę pomóc Markowi Pampuchowi. Jak wiemy - mizerne były efekty tej pomocy. :(
[#5] Re: DigiRoller 1.2

@ede, post #3

Ja kiedyś brałem przez jakiś czas po dwa AC, jak wspomnieli, że co raz mniej osób kupuje ;) Takie bomby miało się kiedyś ;)

Krashan atakuje rynek hiszpański :D OK
[#6] Re: DigiRoller 1.2

@MDW, post #4

Jak wiemy - mizerne były efekty tej pomocy.

Ponieważ nie tędy droga. Osobiście niespecjalnie się przejmę niską ilością nabywców. Po prostu jeżeli będzie ich więcej, to w przyszłości program będzie się rozwijał szybciej.

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2012 14:50:07 przez krashan_
[#7] Re: DigiRoller 1.2

@krashan_, post #6

Teoretycznie powinno to działać też w drugą stronę. Jeśli program będzie się rozwijał w miarę szybko i będzie miał co raz większe możliwości to powinien znaleźć więcej nabywców.
[#8] Re: DigiRoller 1.2

@krashan_, post #2

W końcu go nabędzie 10 osób i będzie się można upić z radości.


To się nazywa niepoprawny optymizm
[#9] Re: DigiRoller 1.2

@MDW, post #4

Ech.. a kto nie kupował, a potem sprzedawało się za pół ceny ;P. Pamiętam jak na giełdzie w Katowicach kupowałem ostatnie numery Magazynu Amiga, tych na cd bodajże numery 13,14 i 15 po kilka sztuk plus cd specjalne aby sprzedaż była jak największa. Wiadomo nic to nie dało ale radocha była.

Heh zapomniałbym o najważniejszym, program cieszy a najbardziej czekam na DigiBoostera3. Ciekawe czy będzie polski dystrybutor - może eFunzine? :P



Ostatnia aktualizacja: 10.05.2012 15:47:04 przez (V)(I)mothe(P)
[#10] Re: DigiRoller 1.2

@(V)(I)mothe(P), post #9

Jaka mniej wiecej bedzie oplata rejestracyjna za v.3?
[#11] Re: DigiRoller 1.2

@mccnex, post #10

Jaka mniej wiecej bedzie oplata rejestracyjna za v.3?

Wszelkie pytania o dystrybucję i ceny trzeba kierować do APC&TCP.
[#12] Re: DigiRoller 1.2

@krashan_, post #11

Wszelkie pytania o dystrybucję i ceny trzeba kierować do APC&TCP.

Jak pytać to może lepiej jutro. Oni wczoraj świętowali 20-lecie istnienia więc dzisiaj mogę słabo kumać co się do nich pisze. ;) :)
[#13] Re: DigiRoller 1.2
ehhh, też się ongiś dłubało w DB (oczywiście legalnie!) - gdybym miał jakąś Amisię na chodzie, to kto wie. :)
[#14] Re: DigiRoller 1.2

@rolpho / D6, post #13

Testowanie DB3 na klasyku mija się z celem raczej. A jak wiadomo, tu pozwolę sobie na cytat z klasyka, „mijanie się z celem mija się z celem”. Chyba, że ten klasyk emulowany jest na przyzwoitym pececie...
[#15] Re: DigiRoller 1.2

@krashan_, post #2

W końcu go nabędzie 10 osób i będzie się można upić z radości.


Myślę, że w Amiświatku to i tak zbyt optymistyczna prognoza.
[#16] Re: DigiRoller 1.2

@pinior, post #15

Kwestia tego jeszcze jaka cena będzie programu. Jeżeli będzie kosztował 300 - 400 zł, to na pewno programu nikt nie kupi, przynajmniej w Polsce.
[#17] Re: DigiRoller 1.2

@gilban, post #16

Pewnie nie będzie kosztował mniej niż 50 euro. Tyle kosztuje Digibooster 2.2 .
[#18] Re: DigiRoller 1.2
O kurczę a ja w pierwszej chwili myślem,że to program do obsługi melodi,midi jak każdy PianoRoll czy DrumRoll osobno czy w wiekszej komitywie np.FL Studio a tu okazuje się ,że to odtwarzać modułów.Troche ta nazwa może mylić...
[#19] Re: DigiRoller 1.2

@sand, post #17

Pewnie nie będzie kosztował mniej niż 50 euro. Tyle kosztuje Digibooster 2.2.

Pewnie po wyjściu na świat wersji 3.0 cena wersji 2.2 spadnie. Ale faktycznie jest to jakiś punkt odniesienia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem