Komentowana treść: Chameleon w AmigaKit.com
[#1] Re: Chameleon w AmigaKit.com
Przecież Chameleona w AmigaKit można było kupić już wcześniej, teraz zwyczajnie zbierają zamówienia na kolejną partię.
[#2] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@strim, post #1

Bez fdd lipton totalny buuu!
[#3] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@parallax, post #2

To FDD zabiło Amigę, gdyby nie to nieszczęsne FDD, gry byłyby "bogatsze", sprzęt by się szybciej rozwijał. A tak producenci skupiali się jak upchać za dużo na zbyt małym. Pfuj z tym fdd.... pfuj z ograniczeniami, chyba że ograniczonym się na coś przyda....
[#4] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@Wojox, post #3

Do klasykowania stacja mi potrzebna, a tak to lipka buuu!
[#5] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@Wojox, post #3

Popieram. Kocham klasyka ale fdd jakoś fajnie mi się nie kojarzy :]
[#6] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@Wojox, post #3

On tego nie zrozumie, to amigowiec neofita. Dla niego najwazniejsza jest fdd i jej klik.
[#7] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@Wojox, post #3

Nie FDD tylko nieudacznicy z Commodore. Amiga obsługuje przecież FDD 1,76MB, ale dzieki polityce C, musiałby być to specjalne stacje.
[#8] Re: Chameleon w AmigaKit.com
Ja nie jestem fanem klasycznych rozwiązań ale gdyby powstało takie zgrabne pudełko przygotowane do użytkownika końcowego (czyli wyjmuję z pudełka, włączam i działa), które mógłbym zmusić do działania jako Amiga, Atari XL/XE, C64, Spectrum to bym kupił. To znaczy interesowałyby mnie tylko te dwa pierwsze tryby. Drugi i trzeci już znacznie mniej.
[#9] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@MDW, post #8

A ja pewnie w końcu kupię, choćby ze względu na 3 tryb ;) Byle dobrze działa emulacja stacji c64. Jeśli zaś chodzi o amigową stację to nostalgikom z przyjemnością mogę podarować moją kolekcję padniętych fdd (można się do nich przytulać w nocy ;), klikać jeszcze niektóre klikają ;P
[#10] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@jokov, post #9

Ja mam kilka dobrych, a padnięte to na cholerę? :) Tyle mi styknie co mam :) Jak mi moje kiedyś by padły, to je zrobię :) A chameleon to nie dla mnie i dla tysięcy innych też OK
[#11] Re: Chameleon w AmigaKit.com
Jak bym nie miał Minimiga i 1541 Ultimate II to na pewno zastanawiał bym się nad zakupem.
[#12] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@gorzyga, post #11

Ale Chameleon ma jedną przewagę nad 1541U - development idzie do przodu :P
1541U nie doczeka się raczej (ze względu na U-PPC) na przykład "turbo 6502", które na Chamelonie już jest.
[#13] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@konrad_0x42, post #12

Racja, do tego minimig działa na softcore '020 i ma dużo fast ramu :) Ale to co mam starcza mi całkowicie - i tak mam mało czasu na wszystkie moje zabawki :/
[#14] Re: Chameleon w AmigaKit.com

@gorzyga, post #13

Racja, do tego minimig działa na softcore '020 i ma dużo fast ramu

Bardzo fajnie tylko AGA brakuje, chyba, że nie ma żadnego problemu żeby zdobyć wsad minimiga z obsługą AGA?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem