Komentowana treść: Odyssey Web Browser 1.17
[#1] Re: Odyssey Web Browser 1.17
Hmmm przecież ta wersja wyszła razem z Morphosem 3.0 .
[#2] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@sand, post #1

Może nie wszyscy instalują 3.0...
[#3] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@kjb666, post #2

Owszem, ja na ten przykład czaję się jeszcze. Piszę teraz z 2.7 / Odyssey 1.17. Uff, znowu można zdjęcia na allegro dodawać :) thx Fab.
[#4] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@ede, post #3

In any case, 3.0 or not, i suggest you install this version, because it adds SVG support and also fixes a couple issues that are present in the 3.0 version.

Also, i suggest you use swfdec 1.2 plugin with this one (even if 1.3 will also work).
[#5] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@Fab1, post #4

Thank you also for this important information ;).
[#6] Re: Odyssey Web Browser 1.17
Skoro są tak duże różnice między 1.17 z MorphOSa 3.0, a tą wersją 1.17 to dlaczego nie zmieniono numerka na 1.18? Przez to Grunch nie wykumał, że jest nowsza wersja i update mi się nie zrobił sam. Trochę bez sensu. :(
[#7] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@MDW, post #6

To jest ta sama wersja tylko wydana oddzielnie.
[#8] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@mailman, post #7

Ale jednak trochę zmian w porównaniu z tamtej 1.17 wprowadzono.

A tak przy okazji. Teraz już się nie wiesza z pluginem Flasha. I to sprawdzałem z wersję 1.3, bo 1.2 już nie mam.

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2012 20:43:56 przez MDW
[#9] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@MDW, post #8

Raczej to jest fix 1.17, może się mylę ale obsługa SVG chyba była już we wcześniejszych wersjach.
[#10] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@ede, post #9

Były zawsze dwie wersja - z SVG i bez SVG. Ta pierwsza zjadała mniej RAMu co było nie bez znaczenia dla np. Effikowców. Dla mnie zresztą też do czasu gdy zmieniłem 256MB na 1GB w Pegasosie.
[#11] Re: Odyssey Web Browser 1.17
Troche sie pogubilem... czyli ten OWB z MOS3.0 jest inny niz ten wypuszczony dzisiaj
W readme jest wzniamka tylko o MOS 2.x.

P.S. Czy ktos z was tez tak ma z OWB, ze po uruchomieniu OWB pierwsza wywolywana strona zatrzymuje sie podczas pobierania i trzeba zrobic przeladowanie strony
Nie wiem czy to wina OWB czy mojego internetu/routera. Na pc nei ma takiego problemu.
Sprawdzalem na MOS 2.7 i 3.0 oraz Mini i PB ...

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2012 22:11:56 przez MaveRick
[#12] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@MaveRick, post #11

Mam to samo. Nawet zawiesiło mi maczka. Teraz piszę z tej świeżo zassanej wersji. Na pewno jest inna niż ta z Mosem, gdyż ma inną wielkość sam plik OWB.
[#13] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@MDW, post #6

na płycie jest wersja bez SVG i jest spakowana i nie działa na starszej wersji systemu, to tyle.
[#14] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #13

wersja bez SVG - owb-morphos-1.17-nosvg.lha
[#15] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@MaveRick, post #11

Nie miałem takich objawów. Wywalało mi OWB wcześniej ze starym pluginem flash. Po zamianie pluginu wszystko wróciło do normy, szybkiej normy ;p
[#16] Re: Odyssey Web Browser 1.17
Ja olałem ten Flash-plugin całkiem. Mam dosyć testowania go i zmniejszania całkiem dobrej stabliności OWB. Flash... na wszystkich platformach ciągle są z tym mniejsze lub większe problemy. Na szczęście znaczenie tego crapa w całkiem niezłym tempie się zmniejsza. Ja właściwie spokojnie mógłbym już odinstalować tego dziada ze wszystkich używanych przeze mnie maszyn i nie ucierpiałbym za bardzo.
[#17] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@mailman, post #7

Biję się w pierś - to jest inna wersja, tak więc mój komentarz jest błędny.
[#18] Re: Odyssey Web Browser 1.17

@MaveRick, post #11

Zabralem PB do pracy i podlaczylem go z netem przez CrossOver. OWB dziala od pierwszego kopa. Jednak to cos musi byc z routerami...
[#19] Re: Odyssey Web Browser 1.17
Troche za pozno ale nie chce robic syfu na fotum... moze tutaj mi odpowiecie a moze Fab odpisze:

Czy da sie zrobic w OWB zeby pole wpisywania URL byl na tym samym poziomie / linii co przyciski
Tak jak w Firefoxie

... bo cale miejscie na lini z przyciskami jest bezuzyteczne...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem