Komentowana treść: MorphOS 3.0 - instalacja bez problemów
[#1] Re: MorphOS 3.0 - instalacja bez problemów
Fajny artek. Czy my mamy coś takiego w naszym języku? (tak się zastanaiwam w papierowym PPA?)
[#2] Re: MorphOS 3.0 - instalacja bez problemów
[#3] Re: MorphOS 3.0 - instalacja bez problemów

@tomek, post #2

Też sobie kliknąłem tłumacz, ( ) ale chodziło mi raczej, czy nikt z naszych czegoś podobnego nie napisał?

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 21:10:44 przez Ender
[#4] Re: MorphOS 3.0 - instalacja bez problemów

@Ender, post #3

Fajny artykuł. Potwierdzam. Tekst też tłumaczyłem, ale na język polski w Google Chrome. Ono ma możliwość wybrania tłumaczenia tekstu na polski poprzez menu kontekstowe. Fajna sprawa.

I ciekawa rzecz. Wyczytałem, że zalecają kartę graficzną ze 128 MB ram. Czemu to ?

I jeszcze pytanie przy okazji. Czy jest możliwość i jak stworzyć sobie płytę startową ze swoim kluczem rejestracyjnym ?
[#5] Re: MorphOS 3.0 - instalacja bez problemów

@gilban, post #4

Czy jest możliwość i jak stworzyć sobie płytę startową ze swoim kluczem rejestracyjnym ?

Było takie cuś :)
[#6] Re: MorphOS 3.0 - instalacja bez problemów

@kjb666, post #5

registeriso sie nazywa
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem