ViDi-12 plus Real Time Digital Effects Cartridge, zdjęcie 1/2

  • Opis

Część osprzętu, który otrzymałem razem z Amigą 4000 rev.D - czyli digitiser video w wersji 2.0 (pełne wsparcie AGA) oraz przelotowy cartridge-sampler. Oprócz tego na zdjęciu widoczne są filmy instruktażowe na VHS, które za jakiś czas przerzucę na format cyfrowy.

zamieścił: Deftronic/...

data: 2011.05.26 15:12

kategoria: Sprzęt / Deftronic

rozmiar pliku: 338.9 kb

rozdzielczość: 712x1024

odsłon: 109

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: ViDi-12 plus Real Time Digital Effects Cartridge, zdjęcie 1/2
No i zrzuciłeś już na kompa? :D
[#2] Re: ViDi-12 plus Real Time Digital Effects Cartridge, zdjęcie 1/2

@parallax, post #1

Niestety jeszcze nie, ale spoko pamiętam. Muszę kupić jakiś odtwarzacz VHS. :) Przede wszystkim zrobić miejsce pod niego w mojej komputerowni. ;)
[#3] Re: ViDi-12 plus Real Time Digital Effects Cartridge, zdjęcie 1/2
Masz już to w wersji cyfrowej?
[#4] Re: ViDi-12 plus Real Time Digital Effects Cartridge, zdjęcie 1/2

@sebbb, post #3

Yyy... nie. Jeśli chcesz to mogę Ci oddać za darmo i wysłać na mój koszt te taśmy. Jeden warunek - zrzucisz na format cyfrowy i udostępnisz zainteresowanym (tak między nami, Amigowcami), OK? Mnie zrzucenie zajmie pewnie jeszcze kilka lat - jest bardzo nisko na liście rzeczy do zrobienia.
[#5] Re: ViDi-12 plus Real Time Digital Effects Cartridge, zdjęcie 1/2

@Deftronic/..., post #4

Wersje cyfrowe są na EAB FTP.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem