Komentowana treść: Wskaźnik naładowania baterii
[#1] Re: Wskaźnik naładowania baterii
Wybornie.
[#2] Re: Wskaźnik naładowania baterii
No rewelka, dzięki Jaca.OK
[#3] Re: Wskaźnik naładowania baterii
Mam nadzieję, że trafi w przyszłości do systemu :)

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 22:44:51 przez Sventevith
[#4] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@Sventevith, post #3

No pewnie już jest w 3.1 ;)
[#5] Re: Wskaźnik naładowania baterii
Jak przeciętnie długo działa Morphos na PowerBooku?
[#6] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@reactor, post #5

Jak przeciętnie długo działa Morphos na PowerBooku?

Jeżeli masz na myśli działanie przy zasilaniu bateryjnym, to u mnie jest to od 3 do 3,5 godziny, w zależności od intensywności pracy, siły podświetlenia matrycy i tak dalej. Bateria nowa, nieoryginalna, PowerBook 15".
[#7] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@reactor, post #5

U mnie ok. 1,5-2 godz. Bateria ma ok 300 cykli
[#8] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@krashan_, post #6

A gdzie można kupić nieoryginalną baterię do PB? A wskaźnik baterii to bardzo dobra i użyteczna rzecz. OK
[#9] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@(V)(I)mothe(P), post #8

allegro, sklep komputerowy, dużo tego.
[#10] Re: Wskaźnik naładowania baterii
Co chwilę jestem zaskakiwany. Nikt o zdrowych zmysłach by nie pomyślał, że nie ma standardowo w systemie czegoś takiego.
[#11] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@Pinto, post #10

Było, tylko w formie tekstowej (dostępne jako komenda "battery" z shella albo w postaci tekstowej na górnej belce - po dodaniu stringu %rb do ustawień Titlebara).
[#12] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@Pinto, post #10

Czego, wskaźnika baterii? No do tej pory nie było laptopa, więc pewnie nie było potrzebne, a mam takie wrażenie, że wersja 3.0 została "wydarta" teamowi nim znalalazło się w nim wszystko co powinno i wkrótce będziemy mieli 3.1 z większą funkcjonalnością PB. Poza tym są chyba ważniejsze rzeczy (WiFi, itd.) niż wskaźnik. Co mi po ładnej tapetce, czy innym tego typu "super, hiper funkcjonalnym rozwiązaniu" jeżeli kuleje np. sterownik dźwięku, grafiki, WiFi itd.

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2012 10:41:12 przez Ender
[#13] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@Ender, post #12

Nie wiem jak tam na Twoim PB, ale na moj ladnie bucy splat
[#14] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@fazior, post #13

Ja mam PM, a nie PB. Możesz doprecyzować o co ci chodzi? Odnoszę wrażenie, że nie czytałeś zbyt dokładnie. Zobacz proszę komu odpisuję i na jaki temat. ;)

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 23:06:23 przez Ender
[#15] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@Ender, post #14

"jeżeli kuleje np. sterownik dźwięku" mi nie kuleje. Ps jak tam plyta z sh28, namalowana czy faze juz podlaczyl? Nie moge sie mosa na to doczekac splat I po damski pantofel piszesz o niedorobkach mosana pb skoro nie masz o tem cienia pojecia - ryba x2:).

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 23:33:50 przez fazior
[#16] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@fazior, post #15

Wyciągasz fragmenty zdania z kontekstu. Nie ma procesora SH 28. Chyba, że ty go wymyśliłeś. A co to jest mos? Tak ciężko ci wpisać całą nazwę systemu, którego jesteś użytkownikiem? Chcesz się wygłupiać, wyładowywać jakieś frustracje, to pomyliłeś adresy. Jak napiszesz coś co będzie zasługiwać na kolejną odpowiedź to ją otrzymasz, jeżeli nie to możesz uznać, że wygrałeś.

Piszę, że brak wskaźnika baterii nie jest niedoróbką. Ważniejsze są sterowniki niż takie duperele. Czytaj dokładnie, bo ręce opadają. Uważam, że wymusilismy na teamie wydanie 3.0 i stąd mogą się pojawiać jakieś babole. Czytaj ze zrozumieniem x2.



Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 23:40:27 przez Ender
[#17] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@Ender, post #16

Nie ma procesora SH 28.
serio:)? Mos to mos - jo mom, Ty mos. Jak nie umiesz karty dzwiekowej podlaczyc to Twoj problem - nie mieszaj w to sterownikow.
Uważam, że wymusilismy na teamie wydanie 3.0
no to macie moce sprawcze Towarzyszu wieksze niz ja
i moje skarpety, wymuscie zatem jeszcze 3d i bedzie gitara.
[#18] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@Ender, post #16

Tak ciężko ci wpisać całą nazwę systemu, którego jesteś użytkownikiem?

Nie przesadzaj.
[#19] Re: Wskaźnik naładowania baterii

@fazior, post #17

1) Podłączyłem kartę i nie zadziałała zgadza się. Pokaż mi gdzie napisałem, że to wina sterowników. Jak na razie to o wiele za dużo sam sobie dopowiadasz w swojej wyobraźni.
2) A nie wymusiliśmy? Moim zdaniem tak, wieczne dopytywanie się to próba nacisku i jak pokazała premiera MorphOS-a 2.0 (wysil się i poszukaj tematu o akcji z banerem i prośbą nawet o niedorobioną wersję, ja to pamiętam) i teraz 3.0 (już miało być, co jest, kiedy etc.) widać, że skuteczna.
3) No i na koniec post 179 (wypowiedź Rzokola, który z tego co wiem znalazł się w teamie, no chyba, że to nie ta sama osoba) patrz 179

Czy TY naprawdę nie zauważyłeś, że ja nie krytykowałem systemu, tylko czepianie się Pinto, że brakowało w nim tego (zakichanego) wyświetlania poziomu baterii! Taki wskaźnik nie jest dla mnie i chyba dla wielu czymś absolutnie niezbędnym, więc moim zdaniem lepiej, jeżeli team skupi się na pisaniu sterowników, niż na robieniu takich pchełek jak ta od baterii.

No nie znam się na naszym systemie tak jak zapewne TY. Nie jestem informatykiem, wszyscy nie mogą , ale nie widzę nic złego w zadawaniu pytań, nawet tych najbardziej infantylnych (tak ktoś może je oceniać). Twoja reakcja sugerowałaby, że o pewne rzeczy nie należy się pytać, bo wstyd jak diabli. Dla mnie znacznie większym wstydem byłoby mieć coś i tego nie używać, bo bałem się zapytać na forum jak to podłaczyć.

@Gumboy, przesadzam ? Pewnie tak, ale nie bardziej niż kolega, najwyżej tak samo jak on.

Z mojej strony koniec, jak ktoś coś jeszcze chce to niech pisze na maila, może odpiszę.




Ostatnia aktualizacja: 03.07.2012 11:39:15 przez Ender
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem