Komentowana treść: SACP 14 - już jutro!
[#1] Re: SACP 14 - już jutro!
Ja mam takie trywialne pytane - jak tam dojechać pociągiem? PKP nie wyszukuje mi żadnego połączenia z Łodzi
[#2] Re: SACP 14 - już jutro!

@_arti, post #1

Łódź - Katowice - potem autobusem
lub
Łódź - Sosnowiec - też autobusem ale bliżej ;P można i tramwajem, ale kto by chciał się tak tłuc po wybojach ;P. Inna możliwość to może by się ktoś znalazł i odebrał z dworca Sosnowiec/Katowice
[#3] Re: SACP 14 - już jutro!

@_arti, post #1

Dzwoń jak będziesz w Kato, jak się będzie dało to zabiorę Cię po drodze.
[#4] Re: SACP 14 - już jutro!

@altcomputing, post #3

Niestety, jednak nie bedzie mnie :(
[#5] Re: SACP 14 - już jutro!

@_arti, post #4

No to ci b...rak! Najpierw propozycje do turnieju składa, a potem dezerteruje...
Ja bym sprawę jeszcze przemyślał....
[#6] Re: SACP 14 - już jutro!

@*y, post #5

Będę na 90% chyba,że coś wypadnie w ostatniej chwili.Szkoda,że muszę robić za kierowcę,bo grill się szykuje.;):(
[#7] Re: SACP 14 - już jutro!

@Grisza, post #6

Ludzie bez takich... Wpadnę na 20, 45, 79% To jest JEDYNA taka impreza w LATO. Na jesieni raczej grilla nie rozstawimy. Ponadto pogoda ma być Madagaskarska! Nad czym tu dumać? Brać d...py w troki i jazda do Siemianowic! Czekam na wszystkich. Ja i inni współorganizatorzy. I żeby mi kto nie mówił, że to nachalna agitacja
[#8] Re: SACP 14 - już jutro!

@*y, post #7

Sprawy rodzinne, niestety. Naprawde bardzo chcialem.
[#9] Re: SACP 14 - już jutro!

@*y, post #7

Sprzęt,Ami i kiełbasa domowej roboty spakowana rano wyruszam w drogę.:)
[#10] Re: SACP 14 - już jutro!

@_arti, post #1

Prawdziwa kolej to PKP Intercity S.A. Potem samorządowe Przewozy Regionalne Sp. z o.o. oraz wielu wielu przewoźników nie związanych z PKP S.A. ehh, po co podzielili kolej?
[#11] Re: SACP 14 - już jutro!
I po spotkaniu. Frekwencja słabsza niż zwykle, ale można się było spodziewać :) Był grill, tunier w Sensible Soccer (no, prawie), a w mojej akcji "Złom na Złombol" uzbierałem ok. 100 zł.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem