Komentowana treść: Quake II dla AROS-a
[#1] Re: Quake II dla AROS-a
Fajnie by było, gdyby ktoś przepisał ten port na MorphOSa, bo ten stary, który istnieje nie działa.
[#2] Re: Quake II dla AROS-a

@gilban, post #1

bo ten stary, który istnieje nie działa.

Jak to nie działa? Na Efice skończyłem dwa razy w rozdziałce 1024x768.
[#3] Re: Quake II dla AROS-a

@waldiamiga, post #2

No ale pod Mosem 3.1 na maku mini lubi się wieszać i to tak, że trzeba komputer wyłączać z prądu, aby go zrestartować.
[#4] Re: Quake II dla AROS-a

@gilban, post #3

Ooo...tego nie wiedziałem. Grałem na MorphOS 2x. teraz i tak nie mam akceleracji 3D w PowerBooku by to sprawdzić, a trybie software średnio chce mi się grać.

BTW: Może tak wysłać maila do BSzili z prośbą o port dla MorphOSa. pomysł

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2012 12:04:24 przez waldiamiga
[#5] Re: Quake II dla AROS-a

@waldiamiga, post #4

Post pod postem, ale tryb edycji wygasł...Dwie rzeczy.
1. Quake II Yamagi działa, co prawda pod wirtualną maszyną (Oracle VM VirtualBox) nie da się za bardzo grać. Czy inne wirtualne maszynki mają wydajniejszy tryb 3D?
2. Odpaliłem stareńki już port BigFoota na PowerBooku pod MorphOSem 3x w trybie software - Działa, nic się nie wiesza, da się bez problemu grać.
[#6] Re: Quake II dla AROS-a

@waldiamiga, post #5

Granie w Q2 w trybie softwareowym ? Profanacja świetnej gry :P

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2012 15:01:43 przez michalmarek77
[#7] Re: Quake II dla AROS-a

@waldiamiga, post #5

Pod Virtual Box-em system wolno chodzi, to i z grą się nie poszaleje. Dużo lepiej jest jak system emulujemy pod Qemu, ale tez nic rewelacyjnego.
[#8] Re: Quake II dla AROS-a

@(V)(I)mothe(P), post #7

A czy ktoś próbował na VMware workstation?
[#9] Re: Quake II dla AROS-a
Można już pobrać najnowszą kompilacje portu Quake 2 wzbogaconą o wygładzanie tekstur i ogólne usprawnienia.
[#10] Re: Quake II dla AROS-a

@(V)(I)mothe(P), post #9

U mnie ta wersja nie bardzo chce banglać. Odpalam na wirtualnej maszynie.
[#11] Re: Quake II dla AROS-a

@waldiamiga, post #10

Pokombinowałem i działa. Przy okazji dostałem info od BSzili nt. prac nad portem dla MorphOSa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem