Komentowana treść: AmiParty 11
[#1] Re: AmiParty 11
kurde, bar bylby dobry :P
[#2] Re: AmiParty 11
Kamień jest też obok mojej wioski, ale to Małopolska ;)
[#3] Re: AmiParty 11
WAŻNE !!!!

Jak ktoś planuje wybierać się pkp na AmiParty to pisać wcześniej bo musimy zapewnić wam transport z dworca :)
[#4] Re: AmiParty 11
Jadę z Piaseczna/Wawy i mam 4 miejsca w samochodzie. Jakby ktoś był chętny na darmowy przejazd to pisać na priv.
[#5] Re: AmiParty 11
Świetlica? Nie ma baru? I co teraz? Życie traci smak...
[#6] Re: AmiParty 11

@il_capitano, post #5

Może ktoś będzie robił za barmana? ;)
A poważnie - po drugiej stronie ulicy jest sklep, niestety nie całodobowy. Całodobowy też jest w odległości 10 minut pieszo. W odwodach jest jeszcze piwniczka mojego ojca oddalona o 200m, ale nie powiem w którym kierunku ;)
Jakoś damy radę.
[#7] Re: AmiParty 11

@il_capitano, post #5

- A deser?
- Podobno nie będzie.
- Nie będzie deseru? To granda!

+10 do lansu dla pierwszego kto obczai cytat.
[#8] Re: AmiParty 11

@il_capitano, post #5

Jak to co teraz ? ja biorę termos, do rana jakoś przetrwam(y) :)
A jeśli juz o smak chodzi to dla otuchy polecam ten tekst: "Tylko trzeba by jakąś flaszkę kupić, to się po kolacji napijemy.
Dzierżyński zanurkował do monopolowego i kupił dwie butelki nalewki "Owoce leśne". :)
[#9] Re: AmiParty 11
Pytanko: będzie ktoś z AmigaOS 4.1? Chciałbym "pomacać" i zdecydować czy warto dołożyć jakiś sprzęt z nim do kolekcji.
[#10] Re: AmiParty 11

@Jenot, post #9

Będzie :)
[#11] Re: AmiParty 11

@Drako^BB, post #10

Kupiłeś? No proszę i nic się nie pochwaliłeś. ;) A tak serio mam nadzieję, że też kiedyś będę miał okazję "sprawdzić konkurencję".
[#12] Re: AmiParty 11

@il_capitano, post #5

Kiedyś moje amigowanie wyglądało tak, że otwierałem piwo i siadałem do komputera.
Teraz po prostu otwieram piwo.
Przywiozę zatem własne
[#13] Re: AmiParty 11

@il_capitano, post #12

Ja też otworzę piwo 25 sierpnia w Kamieniu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem