Komentowana treść: AmiParty XI już w sobotę
[#1] Re: AmiParty XI już w sobotę
Czy ktoś z wybierających się na party miałby pod ręką jakiegoś aktywnego HUBa USB (takiego z zasilaczem) ? Mam dysk przenośny, któremu notorycznie brakuje fazy po podłączeniu bezpośrednio do portu USB w MiniMacu. Chcę sprawdzić czy podłączony do aktywnego HUBa USB będzie się rozkręcał. :)
[#2] Re: AmiParty XI już w sobotę

@MarX, post #1

Będzie się rozkręcał bez problemu. Tylko najlepiej będzie jak hub będzie np 4 portowy z zasilaczem minimum 2 Ampery. Na pewno nie będzie działał hub 7 portowy, który ma zasilacz pół ampera, bo i takie się zdarzają.
[#3] Re: AmiParty XI już w sobotę

@MarX, post #1

Jakis prądożerny ten dysk, 3,5" czyżby? Mój zestaw dysk 2,5" + obudowa chińska za 30 zł co prawda nie odpala z portu PowerBooka, ale z mini współpracuje bezproblemowo.
[#4] Re: AmiParty XI już w sobotę

@krashan_, post #3

nie Krash, mam na myśli 2,5 "+ obudowa, ale jednak mini mac nie daje rady. Wiem, że to na pewno wina zasilania, bo na iMac`u rozkręca się za każdym razem.

@gilban - dzięki za cenną uwagę.
[#5] Re: AmiParty XI już w sobotę
Ja bym sie wybral ale daleko a do tego mam l4 ale fajno ze takich amiprez jest coraz wiecej.
[#6] Re: AmiParty XI już w sobotę

@SzaryWilk, post #5

Nigdy nie jest daleko :P
[#7] Re: AmiParty XI już w sobotę

@Drako^BB, post #6

Przypomnę Ci o tym za dwa tygodnie :P
[#8] Re: AmiParty XI już w sobotę

@GumBoy, post #7

A co będzie za 2 tygodnie ?
[#9] Re: AmiParty XI już w sobotę

@gilban, post #8

Za dwa tygodnie zacznę Drako męczyć przyjazdem na http://we-can.pl/.
[#10] Re: AmiParty XI już w sobotę

@GumBoy, post #9

30 zł wejściówki to sporo. Tak mi się wydaje.
[#11] Re: AmiParty XI już w sobotę

@gilban, post #10

Nie wiem. Ja zapłacę 100.
[#12] Re: AmiParty XI już w sobotę

@GumBoy, post #9

To Ty teraz w Łodzi siedzisz, czy ta imprezka to tak przy okazji? Myślałem, że osiadłeś we Wrocławiu (tak kojarzę z Amiwigilii).

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2012 10:10:23 przez Ender
[#13] Re: AmiParty XI już w sobotę

@Ender, post #12

No ja w Kamieniu nie mieszkam a na AP wybieram się splat
[#14] Re: AmiParty XI już w sobotę

@fazior, post #13

Mnie nie interesuje TY gdzie mieszkasz. Możesz w Kamieniu, na Kamieniu, pod Kamieniem itd. stopa
[#15] Re: AmiParty XI już w sobotę

@Ender, post #14

Z Twojego pytania wynika, że wnioskujesz iż człowiek wybierający się na party w Łodzi z tejże Łodzi pochodzi - stąd mój opad łapek i podziw dla lotności twego pomyślunku. A teraz rybka dla ten Pan: nepś nepś malutki splat
[#16] Re: AmiParty XI już w sobotę

@Ender, post #12

Siedzę we Wrocławiu, ale specjalnie daleko do Łodzi to nie mam.
Zresztą na to akurat party to bym na drugi koniec Polski pojechał jakby trzeba było ;)
[#17] Re: AmiParty XI już w sobotę

@fazior, post #15

Mnie zaciekawiło, czy kolega się nie przeniósł do Łodzi żeby np. studiować na tamtejszej politechnice, impreza odbywa się przecież na terenie nalezącym do politechniki. Miałem okazję poznać Gumboya stąd moje pytanie. Jak zwykle Ty wiesz lepiej. Pozdrowionka. EOT.



Ostatnia aktualizacja: 23.08.2012 11:24:33 przez Ender
[#18] Re: AmiParty XI już w sobotę

@Ender, post #17

Jak zwykle Ty wiesz lepiej i tego się trzymajmy. Pozdrawiam
[#19] Re: AmiParty XI już w sobotę

@MarX, post #1

Pozdrowienia z Amiparty, Jezu jak tu fAJNIE
[#20] Re: AmiParty XI już w sobotę

@sand, post #19

Gdzie amikamerka?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem