Komentowana treść: Furia MK2
[#1] Re: Furia MK2
Cena również nie została podana, myślę że będzie ok 100e

EDYTA: Co po czesku znaczy Parný valec? :P


Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 09:30:03 przez waldiamiga
[#2] Re: Furia MK2
A z pierwszej wersji coś wyszło? Czy jak zwykle?
[#3] Re: Furia MK2

@waldiamiga, post #1

Co po czesku znaczy Parný valec?


No, chyba "walec parowy" - to zdaje się aluzja do szybkości tego turbiszcza :D
[#4] Re: Furia MK2
Coś takiego tylko do A500 by mi się przydało w A600 siedzi już turbiacz 030 od Jensa
[#5] Re: Furia MK2

@recedent, post #3

Dobrze że nie zapytał co znaczy "ja merdam", "szukam", "ty kokote"....Hehe...Bo batman to nietoperek.
Polacy będąc w czeskim kinie usłyszeli jak zdabingowany Batman się przedstawił : "Ja sim Nietoperek" i wylądowali na zewnątrz, śmiechem zabili kino....

Sorry za offtop. Myślę że turbo 020EC to porażka...
[#6] Re: Furia MK2

@Wojox, post #5

dla Ciebie porażka, bo nie będąc posiadczem A600 nie masz pojęcia o dostępności kart turbo do tego sprzętu. Nowy dopalacz Jensa też ma 020EC na pokładzie, zaś niesprawdzony MTEC z rzekomo spalonej Amigi poszedł ostatnio na ebayu za ponad 160 euro. Tyle mniej więcej kosztują karty ACA 630.

@ krashan

Pierwsza furia wyszła, tylko w dość ograniczonej ilości, prawo pierwokupu mieli donatorzy projektu.
http://www.youtube.com/watch?v=ciIBY59hSyo&feature=plcp

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 23:25:01 przez charliefrown
[#7] Re: Furia MK2

@charliefrown, post #6

tylko że karty ACA oferują zawsze coś więcej nie tylko procesor i ram
[#8] Re: Furia MK2
Chwalmy Pana, za tego typu przedsięwzięcia...
...ale z tą nazwą to chyba lekka przesada jak na 21,3 MHz
[#9] Re: Furia MK2

@charliefrown, post #6

A600 to był mój pierwszy komputer. Więc wiem w czym problem. Kupując w tamtych czasach A600 puściłem się w maliny, bo później poczytałem w MA, że nie ma szyny proca w moim zakupie. Więc dokupiłem HDD Cooner 420 MB, dodatkowy 1 MB chip i koniec rozbudowy..

Teraz ACA 1230 to rarytas, ale mam niedosyt za brak FPU...
[#10] Re: Furia MK2

@Wojox, post #9

to trochę wcześniej odpuściłeś, bo w 1996 r. pojawiła się karta Apollo 620 (nawet z FPU), która wylądowała w mojej sześćsetce. Sąsiad, który był wówczas posiadaczem gołej A1200 zbierał szczękę, gdy zobaczył różnicę prędkości ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem